Öne Çıkanlar Direnmek yerel ürünler Burhaniye Ahmet Can Burcu Ali Haydar Konca

Gizem Karaca sonunda

Gizem Karaca kullandığı aracın direksiyon hakimiyetini kaybetmesi sonucu 4 kişiyi hastanelik etmiş. Yaralanarak hastaneye kaldırılan 4 kişi oyuncudan şikayetçi olunca Gizem Karaca ikinci kez hakim karşısına çıktı.

Gizem Karaca sonunda
Gizem Karaca geçtiğimiz günlerde karıştığı trafik kazasında 4 kişiyi hastanelik eden başarılı oyuncunun başı dertten kurtulmuyor. Uyuşturucu operasyonunda pek çok ünlüyle beraber gözatına alınmıştı. Mahkemelerden kurtulamıyor. Güzel oyuncunun başına gelenler bir değil iki değil. 

Başarılı oyuncu Gizem karaca'nın başı dertte. Genç oyuncu uyuşturucu operasyonunda gözaltına alındıktan sonra hayatını düzene sokamadı. Gizem Karaca bir kazaya karıştı ve 4 kişinin ölümle burun buruna gelmesine neden oldu. Oyuncunun direksiyon hakimiyetini kaybettiği iddia ediliyor.Kendisinden davacı olan kişiler zarar karşılandığı için şikayetlerinden vazgeçtiler.

İŞTE RAPOR VE GİZEM KARACA'NIN AÇIKLAMASI

’Bilirkişi raporunda tali kusurlu bulunan Karaca da suçlamayı kabul etmeyerek "Yolda yağmur nedeniyle ıslaklık vardı. Hızım normal sınırlar içerisindeydi.

Sol şeride geçmeye çalışırken direksiyon hakimiyetimi kaybettim. Meydana getirdiğim bütün zararları giderdim. Yaralananlarla ilgilendim.

Suçsuzum, beraatimi istiyorum" dedi. Mahkeme dosya eksikliklerinin giderilmesi için duruşmayı erteledi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner187

banner196