Öne Çıkanlar Nine İhbar Etti;Sözde Bölge Sorumlusu Öldürüldü; 1 milyon lira ödül laiklik Halit Mermer çorlu Yalova Altınova

Gizem Karaca 2 kişiye çarpmamış lokantaya girmiş!

Benim Hala Umudum var dizisi final yapmaya hazırlanırken güzel oyuncu Gizem Karaca içini Arap Basınına döktü. Oyunculuğa ilk başladığı zamanlarda babasının kendisin gps ile takip ettirdiğinin, yaptığı trafik kazasını, uyuşturucu operasyonu kapsamında gözaltına alınmasına kadar herşeyi anlattı. Trafik kazası haberlerinin yanlış aktarıldığını söyleye

Gizem Karaca 2 kişiye çarpmamış lokantaya girmiş!
Birleşik Arap Emirlikleri’nden yayın yapan MBC’nin 4’üncü kanalındaki Turki Ekstra programında bu hafta oyuncu Gizem Karaca ve ‘Benim Hala Umudum Var’ dizisindeki rol arkadaşlarıyla yapılan röportajlar yayınlandı.

Karaca setteki ekip ve oyuncularla aile fertleri gibi olduklarını ve uyumlu çalıştıklarını belirtti. ‘Eve Düşen Yıldırım’dan sonra ‘Emir’in Yolu’ ve son olarak Berk Oktay ile Şükrü Özyıldız’la oynadığı ‘Benim Hala Umudum Var’ dizileriyle oyunculuğuna devam eden Karaca, 2013’ün kendisi için zor geçtiğini anlattı.

‘Yanlış aktarılıyor’
Gizem Karaca geçen yıl uyuşturucu suçundan gözaltına alınmasının yanı sıra trafik kazasıyla da ilgili yanlış haberlere konu olduğunu söyledi. Karaca, “Trafik kazası bir sene önce meydana gelen bir olay. Şimdi ortaya çıktı. Ucuz kurtuldum. O kaza haberinde diyor ki; ‘2 kişiyi yaraladı, başka bir arabaya çarptı’ Ben bir arabaya çarpmadım. Direkt lokantaya girdim” dedi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner187

banner196