Öne Çıkanlar Direnmek yerel ürünler Burhaniye Ahmet Can Burcu Ali Haydar Konca

Gizem Hakim karşısına çıkıyorrr!

Gizem Karaca büyük şokta. Güzeller güzeli Gizem Karaca hakim karşısına çıktı. Gizem Karaca'ya ne olacak? Hayranları büyük üzüntü yaşıyor...

Gizem Hakim karşısına çıkıyorrr!
 
Gizem Karaca kullandığı aracın direksiyon hakimiyetini kaybetmesi sonucu 4 kişiyi hastanelik etmiş. Yaralanarak hastaneye kaldırılan 4 kişi oyuncudan şikayetçi olunca Gizem Karaca ikinci kez hakim karşısına çıktı.Kendisinden davacı olan kişiler zarar karşılandığı için şikayetlerinden vazgeçtiler.
 
?Başarılı oyuncu Gizem karaca'nın başı dertte. Genç oyuncu uyuşturucu operasyonunda gözaltına alındıktan sonra hayatını düzene sokamadı
 
Gizem Karaca kötü günler yaşıyor. Daha önce uyuşturucu operasyonundan göz altına alınmiş şimdi ise kontrolunu 4 kişinin yaralanmasına neden oldu. şimdi Gizem mahkemelik mi oluyor.
 
Gizem Karaca bir kazaya karıştı ve 4 kişinin ölümle burun buruna gelmesine neden oldu. Oyuncunun direksiyon hakimiyetini kaybettiği iddia ediliyor.
 
 
 
İŞTE RAPOR VE GİZEM KARACA'NIN AÇIKLAMASI
 
 
’Bilirkişi raporunda tali kusurlu bulunan Karaca da suçlamayı kabul etmeyerek "Yolda yağmur nedeniyle ıslaklık vardı. Hızım normal sınırlar içerisindeydi.
 
 
Sol şeride geçmeye çalışırken direksiyon hakimiyetimi kaybettim. Meydana getirdiğim bütün zararları giderdim. Yaralananlarla ilgilendim.
Suçsuzum, beraatimi istiyorum" dedi. Mahkeme dosya eksikliklerinin giderilmesi için duruşmayı erteledi.
 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner187

banner196