Öne Çıkanlar restoranlar ziyaret iş güvenliği paketi çanakkale şemdinli

"Gay olduğumu söylüyorlar inanmaya başladım"

Okan Bayülgen'den olay yaratacak sözler...6 yıllık evliliğinin biteceği hatta eşi ile boşanmak üzere olduğu yönündeki haberlere Okan Bayülgen'den sert bir cevap geldi. Okan Bayülgen kızının yalan yanlış haberleri duymasından oldukça rahatsız olduğunu eşi ile boşanmadığını açıkladı. Bayülgen yıllardır kendisine gay dediklerini buna bile inandığını söyledi.

 Okan Bayülgen gay mi? Okan Bayülgen karısından ayrıldığına yönelik çıkan haberleri çok ama çok sinirlendi. 6 yıldır gayet mutlu bir evlilik sürdüğünü söyleyen Okan Bayülgen çocuğunun böyle haberleri duymasını istemediğini ve karısı ile çok mutlu olduğunu söyledi. Okan Bayülgen yıllardır hakkında çıkan gay haberlerine kendisinin bile inandığını söyledi.  

Okan Bayülgen eşinden boşandığı yönünde çıkan haberlere sert bir yanıt verdi. 6 yıldır mutlu bir evlilik sürdüğünü  söyleyen Okan Bayülgen yıllardır kendisi hakkında çıkan gay sözlerine kendisinin bile inanmaya başladığını söyledi. Okan Bayülgen'in bu sözleri herkesi şaşırttı.

Okan Bayülgen karısı ile boşandığı yönünde çıkan haberlere çok sert çıktı. Okan Bayülgen’in evliliğiyle ilgili söylentiler bitmek bilmiyor. 6 yıllık evliliğini sessiz sedasız bitirdiği, eşi Şirin’in başka bir eve taşındığı, Okan’ın yeni bir sevgilisi olduğu iddialar arasında. Peki Okan Bayüllgen bunlara ne diyor? 
Vatan'dan Gülşen Yüksel'in haberine göre, Dün bir arkadaşım Okan’ı genç bir kadınla geçen hafta Yunanistan ’ın Kos Adası’nda gördüğünü söyledi. Hatta cep telefonuyla çektiği fotoğrafı göstererek ‘Yanındaki Şirin değildi’ diye vurguladı. 

"GAY OLDUĞUMLA İLGİLİ SÖYLENTİLERE İNANMAYA BAŞLADIM" 
Bunun üzerine Okan’ı aradım. Daha ‘Alo’ demeden “Boşandı haberleri için arıyorsan yok öyle bir şey” diye söze girdi. “Peki sürekli niye böyle söylentiler çıkıyor?” diye sorduğumda başladı anlatmaya: “Benim de gay olduğumla ilgili sürekli bir söylenti var. Ve ben inanmaya başladım. Boşandı söylentisini umursamıyorum. Bunu zırt pırt yazarsanız, birileri görüp çocuğuna söyler. O çocuk da bizim çocuğa söyler. Kimsenin kızıma ‘annen-baban boşanmış’ demesini istemiyorum. Belge buluncaya kadar bunlar dedikodu. Bir belge bulunsa da ‘bunlar hece hece birleştirilmiş’ derim. Şirin’le Galata’da aynı evde yaşıyoruz, gel bak.” 

"İKİ İHTİMAL VAR" 
Geçen hafta Yunanistan’ın Kos Adası’nda yanında olan kızı da sordum. Bayülgen “İki ihtimal olabilir. Birincisi annemi genç kız sanmış olabilirler. İkincisi de pansiyoncu Mustafa’nın kızını sevgilim sanmış olabilirler. Hangisi acaba?” diye yanıt verdi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner187

banner196