Öne Çıkanlar Futbol ERV Nene Hatun kadıköy Bilecik Nine İhbar Etti;Sözde Bölge Sorumlusu Öldürüldü; 1 milyon lira ödül

Fist Lady'den anne Bieber'e 'analık' öğüdü

Yaptığı skandallar ile gündeme gelen Justin Bieber için başlatılan imza kampanyası gün geçtikçe büyüyor.Beyaz Saray'a gönderilen ilk imzalardan sonra First Lady Michelle Obama duruma el attı. Ünlü şarkıcının annesini arayan Lady 'oğluna sahip çık' demeye getirdi. İki çocuk sahibi olan First Lady Justin'in istemeyen kişi ilan edilmesini engellem

Fist Lady'den anne Bieber'e 'analık' öğüdü
Justin bieber için başlatılan imza kampanyası gün geçtikçe büyüyor. 'istenmeyen kişi' ilan edilen Bieber skandallarına devam etmekten çekinmiyor. Beyaz Saray'a sunulan imzaların kararı beklenirken First Lady Bieber'in annesini aradı ve öğüt verdi.

Michelle Obama, ABD'de yayın yapan bir televizyon kanalına verdiği röportajda, Bieber'in annesine, oğluyla daha fazla vakit geçirmesi konusunda tavsiyelerde bulundu.

ABD Başkanı Barack Obama’nın eşi Michelle Obama, son aylarda sık sık skandallarıyla gündeme gelen Kanadalı pop şarkıcısı Justin Bieber’ın annesine, oğluyla daha yakından ilgilenmesi tavsiyesinde bulundu.

First lady, ABD’de İspanyolca yayın yapan Univision televizyon kanalına verdiği röportajda, Bieber’ın annesi Pattie Mallette’ye oğluyla daha fazla vakit geçirmesi çağrısında bulundu. Obama, “Mallette’nin yerinde olsam, oğlumla daha yakın ilişki kurmaya ve onun kendisini nasıl gördüğü konusunda daha fazla fikir sahibi olmaya çalışırdım” diye konuştu. Obama, kızlarının ebeveyn olarak kendisinin tavsiyelerine ihtiyaç duyduğunu söylerken, Bieber’ın da hâlâ bir çocuk olduğunu hatırlattı.

Son olarak alkollü araç kullanma suçundan tutuklanan Bieber’ın ABD’den sınır dışı edilmesi için açılan dilekçeye 250 bini aşkın kişi destek verdi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner187

banner196