Öne Çıkanlar McDonalds kararı Adapazarı goran pandev Cezaevi firarisi yakalandı

Film gerçek mi oluyor? Cansu Dere geçmişini sildirecek!

Cem yılmaz ile 7 yıl ilişki yaşayan ve aldatılması sonucunda ayrıldığı Cem yılmaz ile olan tüm haberleri ve fotoğrafları sildirecek. Bilndiği gib Cem Yılmaz, Dere'yi en yakın arkadaşı Ahu Yağtu ile aldatmış evlenmiş ve Kemal adından erkek çocukları olmuştu. 31 Aralık 2013 tarihinde tek celse de boşanan Yılmaz'ın Dere'ye geri döndüğü konuşulmuştu

Film gerçek mi oluyor? Cansu Dere geçmişini sildirecek!
Ümlü manken ve oyuncu Canu Dere, Cem Yılmaz 'ı sildiriyor. En yakın arkadaşıyla 7 yıllık sevgilisi tarafından aldatılan DEre'nin Yılmaz'a geri föndüğü konuşulmuştu. Yağtu-Yılmaz evliliğinin is Dere yüzünden bittiği konuşulurken ünkü manken şok bir karar aldı ve geçmişini sildirmek için Google'a başvurdu.


Cansu Dere, Cem Yılmaz'ı hayatından tamamen siliyor. Güzel oyuncu, arama motoru Google'dan eski sevgilisiyle adının anıldığı tüm haber ve fotoğrafları sildirme kararı aldı.DEre avukatına talimat verdi. 

Cansu Dere, eski aşkı Cem Yılmaz'la yaşadığı tüm anıları silmek için düğmeye bastı. Yaklaşık 7 yıl doludizgin aşk yaşadığı ünlü komedyeni en yakın arkadaşı Ahu Yağtu'ya kaptıran Dere'nin adı, Yılmaz ve Yağtu'nun boşanmasıyla yeniden eski sevgilisiyle anılmaya başladı.

Çiftin boşanmasına neden olarak gösterilen Cansu Dere, bu durumdan son derece rahatsız oldu. Cem Yılmaz'la adının yan yana gelmesinden bir türlü kurtulamayan güzel oyuncu, bu duruma bir son vermek için kolları sıvadı.

Avukatına talimat veren Cansu Dere, arama motoru Google'dan Cem Yılmaz'la adının yan yana geçtiği tüm haber ve fotoğrafların silinmesini istedi. Dedikodulara göre, güzel oyuncunun avukatı da Bilişim Suçları'na Dere'nin talebini iletti. Önümüzdeki günlerde Cansu Dere ile Cem Yılmaz'ın adı artık internette bile yan yana gelmeyecek.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner187

banner196