Öne Çıkanlar McDonalds kararı Adapazarı goran pandev Cezaevi firarisi yakalandı

Esra'nın kırılan kolu yeniden kırıldı

Güzel oyuncu Esra Ronabar'ın kırılan kolu tekrar kırdı. Sana bir Sır vereceğim dizisiyle hızlı bir çıkış yakalayan güzel oyuncu geçirdiği trafik kazası sonrasında ölümden dönmüş kırılan koluna platin takılmıştı. Platin takılan kolu yeniden kırılınca oyuncu eşi Barış Falay setini bırakarak hastaneye eşinin yanına koştu.

Esra'nın kırılan kolu yeniden kırıldı
Esra Ronabar başarısı ve güzelliği ile nazara mı geldi? Sana Bir Sır Vereceğim'in hızlı yükseldiği dönemde bir anda trafik kazası geçiren Esra Ronabar 'ın şimdi de kolu kırıldı..

Sana Bir Sır Vereceğim dizisinde rol alırken trafik kazası geçiren Esra Ronabar ölümden dönmüştü. O günden itibaren işine dönemeyen güzel oyuncu şimdi de kolundaki platinin yeniden kırılmasıyla büyük bir sıkıntı yaşamaya başladı.

Eylül ayında 'Sana Bir Sır Vereceğim' dizisinin setine giderken Sarıyer Bahçeköy Yolu üzerinde trafik kazası geçiren Esra Ronabar'ın platinli kolu kırıldı.
Sağlığına kavuşmak üzere olan Ronabar’ın başına geçen ay talihsiz bir kaza daha geldiği öğrenildi. Ronabar’ın kazadan sonra koluna takılan platin, yeniden kırıldı.

‘Medcezir’ dizisinde ‘Selim Serez’ karakterini canlandıran Barış Falay da eşi Ronabar’ın kolundaki platinin kırıldığını öğrenince dizi setini bırakıp eşini hemen hastaneye götürdü

ESRA RONABAR KİMDİR?

Esra Ronabar, 1978 yılında İzmir'de dünyaya gelmiştir. Başarılı oyuncu eğitimini Ankara Dil ve Tarih Coğrafya Fakültesi Tiyatro Bölümü Oyunculuk Ana Sanat Dalında tamamlamıştır. Daha önce birçok dizide rol almış olan Esra Ronabar hayattan korkma adlı filmde de rol almıştır. Esra Ronabar, Ezel dizisi ile büyük çıkış yakalayan Barış Falay ile 2006 yılında evlenmiştir Esra Ronabar’ın bu evlilikten Rüzgar adında bir erkek çocuğu vardır.Çiftin evliliği hala devam etmektedir. Esra Ronabar bir ropörtajında ''İşte ve eşte doğru seçimi yaptım'' diyerek mutlu bir evliliklerinin olduğu belirtmiştir. Esra Ronabar, 22 Eylül 2013 tarihinde talihsiz bir trafik kazası geçirdi ve yaklaşık bir aydır hastanede tedavi altında tutuldu. Bu süre içerisinde rol aldığı dizideki oyunculuğuna kısa bir süre ara verdi. Dizide senaryo gereği Fransa'ya gönderilen karakterinin akıbeti Esra Ronabar iyileşip sete döndüğü zaman belli olacak.

Filmografisi 2013

Sana Bir Sır Vereceğim -
Sevgi 2012 Uçurum -
Nur 2010 Küstüm Çiçeği -
Şahane 2007 Hayattan Korkma -
Zilli Emine 2005
Son Osmanlı 2005
Beyaz Gelincik -
Bahar 2003 Bir İstanbul Masalı -
Binnur Goyalı 2003 A.G.A -
Cansu 1998
Kader Ayırsa Bile - Suna

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner187

banner196