Öne Çıkanlar McDonalds kararı goran pandev Adapazarı Cezaevi firarisi yakalandı

Esra Ronabar'ın kolu tekrar kırıldı

Sana Bir Sır Vereceğim dizisinde oynarken geçirdiği kaza sonrasında kolu kırılan ünlü oyuncu Esra Ronabar'ın kolu yeniden kırıldı. Güzel oyuncunun kendisi gibi oyuncu eşi Medcezir dizisinde Selim Serez karakterini canlandırıyor.

Esra Ronabar'ın kolu tekrar kırıldı
Fox Tv ekranlarında yayınlanan Sana Bir Sır Vereceğim dizisinin setine giderken trafik kazası geçiren Esra Ronabar'ın kırılan koluna platin takılmıştı. Zor günler geçiren güzel oyuncu diziden ayrılmış iyileşmeye çalışmıştı. Bu günlerde platin takılan kolu tekrar kırıldı


O zamanlar 'Sana Bir Sır Vereceğim' dizisinde rol alan oyuncu sete giderken Sarıyer Bahçeköy Yolu üzerinde trafik kazası geçirmişti.

Geçen senenin eylül ayaında oynadığı dizinin setine giderken kaza geçiren oyuncu Esra Ronabar'ın kolu tekrar kırıldı. O zamanlar 'Sana Bir Sır Vereceğim' dizisinde rol alan oyuncu sete giderken Sarıyer Bahçeköy Yolu üzerinde trafik kazası geçirmişti.Oyuncunun koluna platin takılmıştı.

Oyuncunun koluna platin takıldı ancak yinede kolu kırıldı.Ronabar'ın eşi Barış Falay da eşinin kolunun tekrar kırıldığını öğrenince 'Medcezir' dizisinin setini terk edip eşinin yanına giderek onu hastaneye kaldırdı.

Ronabar'ın eşi 'Medcezir' dizisinde 'Selim Serez' karakterini canlandırıyor.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Avatar
azra berden huylu 5 yıl önce

Allah yardım etsin inşallah iyileşir... dizinizi keyifle izliyorum ama yokluğunuzu da fark ediyorum 4.sınıf öğrencisiyim .acil şifalar dilerim ...

banner187

banner196