Öne Çıkanlar Nine İhbar Etti;Sözde Bölge Sorumlusu Öldürüldü; 1 milyon lira ödül laiklik çorlu Halit Mermer Yalova Altınova

Esra kırılan kemikleri kaynar kaynamaz kendini sokağa attı

Sana Bir Sır Vereceğim dizisinde rol aldığı sıralarda trafik kazası geçirerek diziden ayrılmak zorunda kalan ünlü oyuncu Esra Ronabar geçtiğimiz hafta yine bir kaza geçirmişti. Ronabar'ın kendi gibi oyuncu eşi Medcezir'in Selim'i Barış Falay soluğu eşinin yanında almıştı. güzel oyuncunun sağlık durumu iyiye gidiyor. Öyle ki kendini sokaklara att

Esra kırılan kemikleri kaynar kaynamaz kendini sokağa attı
Medcezir'in avukatı oyuncu Barış Falay'ın yine oyuncu olan eşi Esra Ronabar, tamı tamına 30 kemiğinin kırılmasının ardından ilk kez kameralara yakalandı. Şuanda çok iyi olan Ronabar, bakın süreci nasıl anlattı... Geçtiğimiz aylarda trafik kazası geçiren Esra Ronabar'ın 30 yakın yerinde kırık tespit edilmişti. 30 yerinde kırık olan ünlü oyuncunun şimdilerde çok çok iyi olduğu ve kırıklarından eser kalmadığı görüldü.

Sana Bir Sır Vereceğim dizisinin yıldızı Esra Ronabar geçtimiz aylarda bir trafik kazası geçirmiş 30 yakın kemiği kırılmıştı. Medcezir'de başrol oynayan Barış Falay'ın eşi Esra Ronabar'ın kolunun geçtiğimiz ay aynı yerinden kırıldığı gündeme geldi. Dün görüntülenen Esra Ronabar'ın sağlık durumunun şimdi çok iyi olduğu ve kırıktan bir eser olmadığını söyledi.

Medcezir dizisinin başarılı oyuncusu Barış Falay'ın eşi Esra Ronabar geçirdiği zor günler sonrası gayet iyi olduğu görüldü.

Geçen eylülde ciddi bir trafik kazası geçiren ve vücudunun 30'a yakın yerinde kırık meydana gelen Esra Ronabar, olaydan sonra ilk kez görüntülendi. Esra Ronabar, Barış Falay'la Nişantaşı'nda gezen oyuncu, geçmiş olsun dileyen basın mensuplarına, şunları söyledi: Kötü günler geride kaldı, gün geçtikçe daha iyiye gidiyorum. Her yerim platin dolu. Bir daha da ameliyat olmak istemiyorum.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner187

banner196