Öne Çıkanlar Nine İhbar Etti;Sözde Bölge Sorumlusu Öldürüldü; 1 milyon lira ödül laiklik Halit Mermer çorlu Yalova Altınova

Esra Erol, Demet Akalın'ı görmeye gelmemiş!

Geçtiğimiz haftalarda bebeğini kaybeden ünlü sunucu Esra Erol, doğum yapan Demet Akalın'ı görmeye geldi ama dışarıda bekleyen gazetecilerin sorusuna öle bir cevap verdi ki... Meğer Esra Erol Demet'i değil Hira'yı görmeye gitmiş!

Esra Erol, Demet Akalın'ı görmeye gelmemiş!
Demet Akalın’ı Ziyarete Gelen Esra Erol’dan ŞOK AçıklamaDemet Akalın şu açıklamalarda bulundu:Mutluyuz tabii ki. 3 gündür odadan dışarıya çıkmıyoruz. Ben ‘dadı tutarı’ diyordum ama başka bir şeymiş. Her şey unutuluyormuş. Bütün gelen sanatçı arkadaşlarım ve siyasetçi arkadaşlarım altın taktılar.

İsim vermeyeyim şaşırdığımız insanlardı şeklinde açıklamalarda bulundu. bu açıklamalar magazin dünasına bomba gibi düştü.Esra Erol Demet Akalını ziyaret etti çok önemli açıklamalarda bulundu.


Esra Erol'dan POT kırdı:Ben Demet'i görmeye gelmedim..!

Türkiyenin en iyi sanatçılarından biri olan Demet Akalın Maslak Acıbadem Hastenisi'nde doğum yapmıştı doğum yaptıktan sonra hastaneye ünlü akını yaşandı.Hira bebeği görmeye gelen ünlüler arasında ESra Erol da yer aldı ve yaptığı açıklamalara gündeme bomba gibi düştü.

DEMET AKALIN HİRA BEBEK ÖZEL FOTO GALERİ İÇİN LINKE TIKLAYIN

Hira Bebeği görmek için Selen Sevigen Gökhan özen esra erol ali özbir ile Ece Erken de yer aldı bu ünlüler arasında.
Ece Erken şu açıklamalarda bulundu:Hira gibi bebeğim olacağını bilsem 10 tane doğururum" şeklinde açıklamalarda bulundu.


Esra Erol şu açıklamada bulundu:"Ben Demet’i değil, Hira’yı ziyarete geldim. Onu çok merak ediyorum" şeklinde açıklamalarda bulundu.


Esra Erol'a sorulan çocuk düşünüyormusunuz soruna Esra Erol kısmet şeklinde açıklamalarda bulundu.
Demet Akalın sonunda taburcu oldu ve kızı olan Hirayı sonunda kuçağına aldı. Ünlüler de hastaneye geldi hira bebeği görmek için.

DEMET AKALIN HİRA BEBEK ÖZEL FOTO GALERİ İÇİN LINKE TIKLAYIN


Demet Akalın şu açıklamalarda bulundu:“Mutluyuz tabii ki. 3 gündür odadan dışarıya çıkmıyoruz. Ben ‘dadı tutarı’ diyordum ama başka bir şeymiş. Her şey unutuluyormuş. Bütün gelen sanatçı arkadaşlarım ve siyasetçi arkadaşlarım altın taktılar. İsim vermeyeyim şaşırdığımız insanlardı” şeklinde açıklamalarda bulundu.

Hira Bebek ilk kime gülümsemiş?

İşte Hira bebeğin ilk kime gülümsediğini gösteren Twitter'deki o diyalog:

Bengü: Minik Hira'yla tanıştım...Ben bu kadar güzel bir bebek görmedim...melek gibi...pembiş pembiş yanakları var..Allah'ım uzun ömürler versin...

Demet Akalın: İlk gulumsemeyi sana cakti kucuk hiram melekler seni gosterdi vardr bi sebebi arkdsm

Bengü: Hiç aklımdan çıkmıyor ki o an..Özledim bile pembe meleği benim.. Tüm ömrü gülücüklerle geçsin güzel anneAllah sizi hep güldürsün!

40 GÜN KİMSE GÖRMEYECEK

Sosyal paylaşım sitesi twitter'da açılan 'Hoşgeldin Hira Prenses' konu başlığı; Türkiye gündemine üçüncü sıradan girdi. Demet Akalın ise kızının 4 sıra altında ve yedinci sıraya adını yazdırdı. Bu arada 3 kilo 70 gram ve 47 santimetre olarak dünyaya gelen Hira'nın babası Okan Kurt, doğumun 40 kişilik bir ekip tarafından gerçekleştirildiğini açıkladı. Nazardan korktukları için 40 gün boyunca kızlarının fotoğrafını en yakınları dışında kimseye göstermemeye karar veren Demet Akalın ile Okan Kurt, Hira'nın fotoğrafını ise 100 bin liraya sattı. Çiftin, bu ücreti hayır amaçlı olarak kullanacağı açıklandı.
Doğar doğmaz annesinin yıllardır kimselere bırakmadığı şöhretini elinden alan Hira, twitter'daki Türkiye gündemine 3. sıradan girerek Demet Akalın'ı dört sıra solladı.

KURBANA İZİN ÇIKMADI

Kızı dünyaya geldiği zaman 11 tane kurban keseceğini açıklayan baba Kurt'a hastaneden izin çıkmadı. Bunun üzerine Mersinli işadamı, kurbanları iş yerinde kestirdi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner187

banner196