Öne Çıkanlar İstanbul açlık güreş görüldü trafik kazası

Ersan Gülüm'den Tuğba Melis'e aptal yanıtı

Önce bir heves nişanlandılar ayrılıncada laflar ortalarda dolanmaya başladı. Aslında her şey çok güzelmiş ne böyle oldu? Mutluluklarını sosyal medyadan paylaşan çift ayrılıklarınıda yine sosyal medyada paylaştılar. Tuğba Melis Türk'ün attığı mesaj'a Ersan Gülüm öyle bir yanıt verdi ki. İnsan düşmanına demez öyle ne oldu size?

Ersan Gülüm'den Tuğba Melis'e aptal yanıtı
9 Ağustos'ta nişanlanan çift evlilik yolunda ilerlerken hayalleri duman oldu.  Geçtiğimiz günlerde ayrılan çift tepkilerini sosyal medyadan ifade ettiler. Sosyal medyada olmasa kimse konuşamayacak.

Ersan Gülüm tarafından terk edilen Tuğba Melis Türk ayrılık acısını ve öfkesini sosyal medya'dan yayınladı. Twitter'dan yayınladığı "Evlenme teklifi aldığımda ezan okunuyordu. Hayırlı olduğuna, en başından beri sevgiye ve sevgine inandım. Ama şimdi görüyorum ve duyuyorum ki; sen, mutlu bir evliliğe ve yuvaya değil sadece etrafındaki o... aç kalmışsın. Yazıklar olsun" mesajıyla dile getiren tescilli güzel Tuğba Melis Türk'e Gülüm'den yanıt geldi. Instagram hesabından bir not yayınlayan futbolcu, "Sessizlik bir aptala verilebilecek en güzel cevaptır" dedi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner187

banner196