Öne Çıkanlar Futbol kadıköy Bilecik ERV Nene Hatun Nine İhbar Etti;Sözde Bölge Sorumlusu Öldürüldü; 1 milyon lira ödül

Engincan gay mi? Hakan Ural'dan şok açıklama

Hakan Ural'ın Sibel Can ile evliliğinden olan ve yeni neslin moda ikonlarından kabul edilen Engincan'ın gay olduğu söylentilerine ateş püskürdü. Peki Ural'ın oğlu Engincan gay olsa ne olurdu? Ural ve Can oğullarını kabul ederler miydi? İşte bu soruların hepsi haberimizin detayında...

Engincan gay mi? Hakan Ural'dan şok açıklama
Hakan Ural oğlu Engin Can ile ilgili şok itiraflarda bulundu. Engin Can'ın son zamanlarda magazin gündeminde fazlasıyla yer bulmasına ve hakkında çıkan iddialara babası Hakan Ural cevap verdi. Sibel Can'ın oğlu Engin Can'ın gay olduğu iddialarına babasından net cevap geldi.

Sibel Can'la yıllarca süren evliliğinden olan oğulları Engin Can hakkında çıkan haberlere bir hayli sinirlenen Hakan Ural hem oğlu hemde özel hayatı hakkında samimi açıklamalarda bulundu. Sibel Can'dan olaylı ayrılıklarının ardından 29 yaşındaki Ezgi Ural'la hayatını birleştiren Hakan Ural genç eşiyle çok mutlu olduğunu ifade etti. Ne yaparlarsa yapsınlar çocuklarının arkasında duracağını her defasında vurgulayan Hakan Ural'ın açıklmaları.

Canan Danyıldız’a konuşan Hakan Ural, çocukları hakkında bilinmeyenleri anlattı.

Ben çocuklarıma herkese ve her şeye saygılı olmalarını öğrettim. Onların tevazu göstermesini istiyorum; çünkü anne babaları meşhur. Hataları olacak hayat bu. Her baba gibi davranıyorum sadece tarzım başka. Sibel’le evliyken de ‘yaramaz olsunlar ama şımarık olmasınlar’ derdim.

Engincan birden çok medyatik oldu. Önceleri sustum, yakışıklı hoş bir çocuktur. Engincan’a hep derim eleştiri dünyanın en iyi şeyidir, çünkü insanı geliştirir. Yapılan eleştiri yapıcıysa sorun yok. İnce bir sınır var ama burada, haysiyetiyle oynandığı an olmaz.

Engincan gay değil ama olsaydı elbette kabul ederdim. Her türlü onun arkasında olurum. İnsanın çocuğundan vazgeçme şansı yok!

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner187

banner196