Öne Çıkanlar Basın İlan Kurumu (BİK) yurdu evde teklifi discovery channel

Engin Altan Düzyatan'a zor seçim! Ya Özge ya ben!!

Özge Özpirinççi ile evliliğin eşiğinden dönen Engin Altan Düzyatan yeni sevgilisi Neslişah Alkoçlar tarafından zor bir seçim yapmaya zorlandı. Alkoçlar, Düzyatan'ın telefonunda eski sevgilisinin fotoğraflarını göründe olay çıktı. Özpirinççi mi Alkoçlar mı sorusunu ise tabi ki yeni sevgili kazandı!

Engin Altan Düzyatan'a zor seçim! Ya Özge ya ben!!
Neslişah Alkoçlar, Engin Altan Düzyatan'ı eski aşkı Özge Özpirinçci'den kıskandı. Bunun üzerine Düzyatan, Özpirinçci ile tüm ilişkisini kesti.

Uzun yıllar süren ilişkileriyle magazin dünyasının en gözde çiftlerinden olan Özge Özpirinçci ile Engin Altan Düzyatan, dost kalmayı başaramadı! Eski sevgililerin arkadaşlığı ise Düzyatan'ın şimdilerde aşk yaşadığı sosyetik Neslişah Alkoçlar yüzünden tamamen bitti.

KISKANÇLIK KRİZİ!

Dedikodulara göre; Alkoçlar, geçtiğimiz haftalarda oyuncu sevgilisinin Sinem Kobal ve Cansu Dere ile eğlence turuna çıkmasıyla öfkelendi. Engin Altan Düzyatan'ın, telefonunda Özpirinççi'den kalan fotoğraflar ve mesajları görmesi de bardağı taşıran son damla oldu.

ÜLTİMATOM VERDİ

Düzyatan'a "Özge ile ilişkini tamamen keseceksin" diye ültimatom veren Alkoçlar, istediğine ulaştı. Geçtiğimiz haftalarda ailesiyle tanıştırdığı sosyetik sevgilisinin dediğini yapan Düzyatan da, eski sevgilisini Twitter'dan bile takip etmeyi bıraktı. Bunu fark eden Özpirinçci de Düzyatan'ı Twitter'dan takip etmeye son verdi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner187

banner196