Öne Çıkanlar Şükran Ovalı alıveriş merkezi Extrem ve Doğa Sporları modern tıp Nine İhbar Etti;Sözde Bölge Sorumlusu Öldürüldü; 1 milyon lira ödül

En iyi O anlatabilirdi çünkü..

Kanser hastalığına dikkat çekmek isteyen Fulden Uras öyle bir albüm kapağı ile gündeme geldi ki sormayın. Daha önce kanser hastalığını yenen Fulden Uras bu kadar iyi anlatabilirdi.

En iyi O anlatabilirdi çünkü..
Kanser hastalığına dikkat çekmek için saçları dökülmüş vaziyette objektiflerin karşısına geçen ünlü sanatçı Fulden Uras’ın görüntüleri sosyal medyada tıklanma rekorları kırdı. Geçtiğimiz yıllarda amansız kanser hastalığına yakalanan güzel popçu sağlığına kavuşmuştu.

Yaşadığı kanser hastalığından sonra örnek bir davranışta bulunan Fulden Uras saçları dökülmüş vaziyette Tayfun Çetinkaya’nın objektifine Selim Akar fikir danışmanlığında kanser hastalarını simgeleyen saçlarının dökülmüş haliyle poz verdi.
 
Bu fotoğrafı önümüzde ki günlerde piyasaya çıkaracağı yeni albümünün kapak fotoğrafı olarak kullanacağını açıklayan Uras “ Bugüne kadar birçok güzel göründüğüm imaj fotoğraflarını albüm kapağı olarak kullandım. Şimdi ise kanserde erken teşhise dikkat çekmek için albüm kapağımda erken teşhis hayat kurtarır mesajı ile bu fotoğrafı kullanacağım. Umut ediyorum ki raflarda bu albümümü görenlere bir nebze de olsa erken teşhisin önemini anlatmış olurum. Bu sefer imaj fotoğrafım yerine albüm kapak fotoğrafım ile fayda sağlamak istedim “ açıklaması yaptı.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner187

banner196