Öne Çıkanlar otomotiv göçük Fenerbahçe Futbol balıkesir

Emrah'tan pintilik rezitali!

Şarkıcı Emrah'tan bir pintilik eseri daha geldi 350 bin TL'ye reklam filminde oynayan Emrah eşine doğum günü hediyesi olarak 20 TL'ye imitasyon bir yüzük aldı.

Emrah'tan pintilik rezitali!
Emrah eşine 20 TL'ye yüzük aldı ve pintiliğini bu sefer tescilledi. Kızlar umarız kocalarınız böyle olmaz. Şarkıcı Emrah'ın cimriliğinin bun olaydan sonra atık bir belgesi var. Vatandaşların içinde görüntülenen sanatçı ucuz giysi almaya çalışırken yakalandı. 
Kulağımıza gelen bir duyuma göre Emrah, 8,5 aylık hamile eşi Sibel Kirer ve annesi Ayten İpek ile iki gün İstanbul'un en ucuz giysi ve eşyalarının vatandaşlara satıldığı Mahmutpaşa'da alışveriş yaparken görüntülendi. Emrah, sahte takı satan bir dükkandan pazarlık yapıp 20 TL'ye satın aldığı yüzüğü eşine, "Bu sana doğum günü hediyem olsun" diyerek verdi.Şarkıcı Emrah'tan bir pintilik eseri daha geldi 350 bin TL'ye reklam filminde oynayan Emrah eşine doğum günü hediyesi olarak 20 TL'ye imitasyon bir yüzük aldı.

Şarkıcı Emrah o haberleri de reddetmişti

Emrah'ın rol aldığı yeni reklam filminden tam 350 bin TL aldığı iddia edilmişti.Sanatçı bu söylentileri bir basın açıklaması yaparak yalanladı.Açıklamada "Hafta sonu bazı medya organlarında 'Emrah reklamlardan 250.000TL ve 350.000TL aldı' şeklinde farklı farklı bazı haberler yer almıştır. Bu haberler kesinlikle gerçeği yansıtmamaktadır" denildi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner187

banner196