Öne Çıkanlar Direnmek yerel ürünler Burhaniye Ahmet Can Burcu Ali Haydar Konca

'Elini öptüğüm güne lanet olsun'

İbrahim Tatlıses ile Arif Sağ arasında MESAM yüzünden başlayan kavga büyüyor. Reza Zarrab'ın tutuklandığı ilk günden itibaren Zarrab'ın masum olduğuna inandığını söyleyen İbrahim Tatlıses'i usta sanatçı Arif Sağ eleştirince olanlar oldu.

'Elini öptüğüm güne lanet olsun'
İbrahim Tatlıses ile Arif Sağ arasında MESAM yüzünden başlayan kavga büyüyor. Reza Zarrab'ın tutuklandığı ilk günden itibaren Zarrab'ın masum olduğuna inandığını söyleyen İbrahim Tatlıses'i usta sanatçı Arif Sağ eleştirince olanlar oldu. İbrahim Tatlıses Arif Sağ'ın sözlerinin ardından Twitter'ı birbirine kattı, esti gürledi.

İbrahim Tatlıses’in twitter’dan, “Kültür Bakanlığı’na sesleniyorum. MESAM’ın yönetimine son vermemize rağmen halen görevdeler” yazısına Sağ, dün düzenlediği basın toplantısında “ İbrahim söylediği lafları düzeltecek. Yolsuzluktan içeride olan kişiye ‘Bu iyi arkadaştır’ diye sahip çıkacaksın. Sana emek vermiş insana hakaret edeceksin” sözleriyle cevap vermişti.

Bu sözlere Tatlıses'in cevabı gecikmedi.

İŞTE İBRAHİM TATLISES'İN TWİTTER'DAN YAZDIKLARI


İbrahim Tatlıses ‏@imparatoribo Acaba kim haddini bilecek sayın arif SAĞ'mısın SOL'MUSUN nesin söylede bilelim Başkanlıkta ekip olarak Düştünüz halen ordasınız GİİİT ARTIK.


İbrahim Tatlıses ‏@imparatoribo Herkes haddini bilecekte sen, neden haddini bilmiyorsun, sayın arif sağ. Herkesin hakkını çalmadan verinki herkes haddini bilsin.yaaaa ARİF.

İbrahim Tatlıses ‏@imparatoribo MESAM'IN Lakabı nedir biliyormusun sayın arif SAĞ, Ali yavuz'un KÂR hanesi arif sağın meyhanesi, pisada bu lakabı herkes BİLİR.!!

İbrahim Tatlıses ‏@imparatoribo Arif hoca gibi bir lakaba sahipsiniz ama bunun kıymetini bilmiyorsunuz hoca, Sana bugüne kadar hoca deyip elini öptüğüm güne yazıklar olsun.

İbrahim Tatlıses ‏@imparatoribo Arif hoca yazıklar olsun diyorum başkada birşey demiyorum oysa ne güzeldin başkan olmadan önce arif hoca. iyisinde etrafın çok berbat. Hoca!

ARİF SAĞ'MISIN SOL'MUSUN

"Acaba kim haddini bilecek sayın Arif SAĞ'mısın SOL'MUSUN nesin söyle de bilelim Başkanlıkta ekip olarak... Düştünüz halen ordasınız GİİİT ARTIK"

"MESAM'IN lakabı nedir biliyor musun sayın Arif SAĞ? Ali Yavuz'un KÂR hanesi Arif Sağ'ın meyhanesi, piyasada bu lakabı herkes BİLİR!"

"ÖPTÜĞÜM GÜNE LANET OLSUN"


Arif Hoca gibi bir lakaba sahipsiniz ama bunun kıymetini bilmiyorsunuz hoca. Sana bugüne kadar hoca deyip elini öptüğüm güne yazıklar olsun

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner187

banner196