Öne Çıkanlar Direnmek yerel ürünler Burhaniye Ahmet Can Burcu Ali Haydar Konca

Ekinci'den olay performansa olay tweet

Bülent Ersoy Show'da detone olan Tuğba Ekinci gündemde kalmaya devam ediyor. Yıldız Tilbe'nin Delikanlım şarkısını söylerken detone olmuş ve sosyal medya da alay konusu olmuştu. Bunun üzerine uzun süre açıklama yapmayan Ekinci, Tilbe'nin kendini koruması üzerine piyasaya çıktı. Öce peslerim dedi sonra iyi ki detoneyim dedi.

Ekinci'den olay performansa olay tweet
Yaşadığı aşklar çektiği klipleri ile gündeme gelen Tuğba Ekinci bu kez detone olmasıyla gündemde. Bülent Ersoy'da detone oldu sosyal medya da alay konusu oldu. Şimdi de Twiter'dan paylaştığı fotoğraf ve yaptığı yorumlar ile gündemde. Bakın Ekinci ne demiş?


Başarılı şarkıcı Tuba Ekinci,detone şarkı söylediği için günlerce eleştirildi ve sosyal medyada konu oldu.Takliti yapıldı şarkıcılar tarafından kendisi hakkında eleştiriler yapıldı.Bülent Ersoy Show'da geçtiğimiz haftalarda Delikanlım şarkısını yorumlayan şarkıcı azda olsa detone oldu.

O şarkı için'talihsiz bir kaza'diyen sanatçı şimdi de sosyal medyada paylaştığı mesajla şaşırttı.

'Bu arada iyiki detoneyim'şeklinde twet atan şarkıcı bu mesajıylada yine anlaşılmadı.Şarkıcı için görgüsüzlğk yapıyor yorumları yapıldı.KİMDİR?
Tuğba Ekinci (4 Haziran 1976, Kars) Türk pop müzik şarkıcısı.

Şov dünyasına girişi Osman Sınav'ın Ekinci'yi keşfetmesiyle oldu. Bodrum'da 'Mavi Düşler' dizisini çekerken Ekinci'yi gördü ve teklifte bulundu. Çarkıfelek'te bir süre hosteslik yaptı. Kral TV'de VJ oldu. 1994'te Güzellik Yarışması'na girdi, elemeleri geçti ve ilk 20 aday arasında yer aldı. Babasının izin vermemesi sonucu yarışmadan çekilmek zorunda kaldı. Erol Köse ile tanışması şarkıcılık kariyerinin başlangıcı oldu. Özcan Şenyaylar'dan özel şan dersleri aldı. Buzda Dans yarışmasının finalisti idi.

Pendik Lisesi mezunudur. Annesi hemşire[2], babası İTÜ mezunu inşaat mühendisidir. Fatih Özbilen'in eski eşidir. Tuğba Ekinci'nin eski sevgilileri arasında 'Karadağlar'ın Gülali'si İbrahim Çelikkol[3] ve Ümit Cem Şenol[4] yer alıyor.
Albümleri

O Şimdi Asker (2005)
Boynuz (2007)
Condom (2008)
Yanma Demezler (2010)
100 Derece (2011)
Hadi Kızım Diyor (2013)

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner187

banner196