Öne Çıkanlar otomotiv anma yarışma saldırı Ivory Latta

Ebru'nun eli yüzü neden şiş? Arı sokması falan değil bu...

Sinan Akçıl ile dolu dizgin aşk yaşayan ebru Şallı Ak Merkez'de görüntülendi. Harun Tan'dan boşandıktan sonra gönlünü Sinan Akçıl'a kaptıran ve yılın en kötü çifti seçilen Şallı, aşkı hakkından konuşmayı istemiyor. Yeni bir plates DVD'si çıkaracak olan eski manken nazardan korktuğunu da dile getirdi. Şallı'nın yüzündeki şişlikler ise dikkatler

Ebru'nun eli yüzü neden şiş? Arı sokması falan değil bu...
Elinde telefon, sürekli mesajlaşan Ebru Şallı oldukça şişmiş yüzüyle dikkat çekti. Gazetecilerin sorularını yanıtlayan Şallı "Yakında pilates DVD'si çıkarıyorum. Çekimler çok güzel oldu, dar jeane girme DVD'si. Çünkü bütün kadınlarda ve kızlarda dar jean'e girme durumu var, bu konuda çok heyecanlılar. Bende onları giydireceğim" dedi.

Şallı, "Sinan Bey'le birlikte yurt dışında görülüyorsunuz, Türkiye'de ne zaman sizi birlikte çekeceğiz sorularına?", "Çok teşekkür ederim ama bu konularla ilgili konuşmak istemiyorum. Çünkü tek kişi değilim, o yüzden tercih etmiyorum. Herkes nazardan korkar. Güneş inanılmaz enerji veriyor. Hava çok güzel Pars'ı almaya gidiyorum" diyerek hızla uzaklaştı.


Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner187

banner196