Öne Çıkanlar spor Bilecik ziyaret Bursaspor Futbol

Ebru Şallı'nın yüzündeki şişlik ne? Yine mi arı yoksa?

Sinan Akçıll ile yaşadığı aşk ile magazin gündemine bomba gibi düşen Ebru Şallı, Akmerkezde görüntülendi. Yüzündeki şişliğin dikkat çektiği eski manken yurt dışında görüntülenen aşkı sorulunca gazetecilere cevap vermekten kaçındı. Nazardan korktuğunu söyleyen Şallı, Akçıl aşkı yılın en kötü çifti seçilmişti.

Ebru Şallı'nın yüzündeki şişlik ne? Yine mi arı yoksa?
Yurtdışında sevgilisi Sinan Akçıl ile aşk seyahatlerinde bulunan ve pek çok ülkede zaman geçirerek gezintilerde bulunan Ebru Şallı uzun zaman sonra ilk kez Türkiye'de dün görüldü.Akmerkezde görülen Ebru Şallı yüzü şiş bir halde görüldü.İlişkisi içinde kendisine sorulan soruyuda net yanıtlamadı.

Elinde telefonla görülen Ebru Şallı "Yakında pilates DVD'si çıkarıyorum. Çekimler çok güzel oldu, dar jeane girme DVD'si. Çünkü bütün kadınlarda ve kızlarda dar jean'e girme durumu var, bu konuda çok heyecanlılar. Bende onları giydireceğim" dedi.Kendisine sorulan ne zaman sizle Sinan Akçıl'ı ne zaman yanyana göreceğiz sorusunu da "Çok teşekkür ederim ama bu konularla ilgili konuşmak istemiyorum. Çünkü tek kişi değilim, o yüzden tercih etmiyorum. Herkes nazardan korkar. Güneş inanılmaz enerji veriyor. Hava çok güzel Pars'ı almaya gidiyorum" diyerek yanıt verdi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner187

banner196