Öne Çıkanlar Şükran Ovalı alıveriş merkezi Extrem ve Doğa Sporları modern tıp Nine İhbar Etti;Sözde Bölge Sorumlusu Öldürüldü; 1 milyon lira ödül

Ebru Şallı - Sinan Akçıl çifti neden korkuyor?

Yılın en kötü çifti seçilen Sinan Akçıl ile Ebru Şallı neden korkuyor? Türkiye'de biraraya gelmeyen genellikle yurt dışında görüşen çift nazar değmesinden korktuğu için ilişkileri hakkında konuşmama kararı aldı.

Ebru Şallı - Sinan Akçıl çifti neden korkuyor?
Yılın en kötü çifti seçildiler ama aşklarına nazar değecek diye korkuyorlar. Ebru Şallı aşk hayatına dair sorulan sorulara cevap vermekten kaçınıyor. Nedeni ise nazar...

Ebru Şallı'yı önceki gün görüntüleyen basın mensupları Sinan Akçıl ile ne zaman yan yana göreceğiz sorularına "Herkes nazardan korkar" şeklinde yanıt verdi.

Ebru Şallı'nın elinden telefon düşmüyor, ünlü sunucu bol bol mesaj yazıyor.

Ebru Şallı yeni bri plates DVD'si hazırladığını müjdeleyerek, "Yakında pilates DVD'si çıkarıyorum. Çekimler çok güzel oldu, dar jeane girme DVD'si. Çünkü bütün kadınlarda ve kızlarda dar jean'e girme durumu var, bu konuda çok heyecanlılar. Bende onları giydireceğim" dedi.

Basın mensuplarının Sinan Akçıl ile tatile gittiklerini Türkiye'de ne zaman yan yana göreceğiz şeklindeki sorularına "Çok teşekkür ederim ama bu konularla ilgili konuşmak istemiyorum. Çünkü tek kişi değilim, o yüzden tercih etmiyorum. Herkes nazardan korkar. Güneş inanılmaz enerji veriyor. Hava çok güzel Pars'ı almaya gidiyorum" diyerek yanıt verdi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner187

banner196