Öne Çıkanlar çanakkale Ahmet Nedanlı Arif Subaşoğlu Ali Karamık ABD

Ebru Şallı nazar değecek diye çok korkuyor!

Ünlü popçu Sinan Akçıl ile aşk yaşayan güzel sunucu Ebru Şallı önceki gün Etiler Akmerkez'de görüntülendi.

Ebru Şallı nazar değecek diye çok korkuyor!
Elinde telefonuyla mesajlaşan Ebru Şallı Starbucks'ta sıraya girip kahvesini aldıktan sonra basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

Şallı "Plates DVD'si çıkarıyorum yakında. Çekimler çok güzel oldu, dar jeane girme VCD'si. 2 haftada 2 beden incelten süper bir DVD. İki hafta içinde çıkacağı için çok heyecanlıyım. Yanında kitapla birlikte çıkacak. Hem Plates DVD'si hemde kitap olacak."

"Herkes bu DVD'yi bekliyor. Çünkü bütün kadınlarda ve kızlarda dar Jean'e girme durumu var, dar jean giymek istiyorlar, bu konuda çok heyecanlılar. Bende onları giydireceğim" dedi.

Sinan Akçıl'la tutkulu bir aşk yaşayan Ebru Şallı'nın ilişkilerine nazar değecek diye çok fazla konuşmaması dikkatleri çekti.

Evlenmeyi düşünüyor musunuz sorusuna yanıt vermeyen Şallı, "Nazardan çok korkuyormuşsunuz" diye sorulması üzerine, "Herkes nazardan korkar" dedi.

Herhangi bir önlem aldınız mı sorusuna "Ne gibi?" diye soruyla yanıt veren Şallı, "Ondan mı birlikte görülmüyorsunuz?" diye sorulması üzerine de "Çok teşekkür ederim gerçekten, güneş inanılmaz bir enerji veriyor. Hava çok güzel Pars'ı almaya gidiyorum" diyerek uzaklaştı.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner187

banner196