Öne Çıkanlar Extrem ve Doğa Sporları Şükran Ovalı modern tıp alıveriş merkezi Ali özgündüz

Ebru Şallı aşkına nazar değmesinden korkuyor! Sinan Akçıl hakkında konuşmuyor!

Harun Tan ile boşanan Ebru Şallı aşkı Sinan Akçıl ile ilgili konuşmayı neden reddetti? Sinan Akçıl ile tatile giden ve yurt dışında birlikte tatil yapan Şallı neden böyle bir tercih yaptı?

Ebru Şallı aşkına nazar değmesinden korkuyor! Sinan Akçıl hakkında konuşmuyor!
Ebru Şallı gazetecilerin sorduğu birlikteliği hakkında nazardan korktuklarını açıkladı. Ebru Şallı Sinan Akçıl birlikteliği hakkında sorulan sorulara nasıl cevap verdi?

Ebru Şallı'yı önceki gün görüntüleyen basın mensupları Sinan Akçıl ile ne zaman yan yana göreceğiz sorularına "Herkes nazardan korkar" şeklinde yanıt verdi.

Ebru Şallı'nın elinden telefon düşmüyor, ünlü sunucu bol bol mesaj yazıyor.

Ebru Şallı yeni bri plates DVD'si hazırladığını müjdeleyerek, "Yakında pilates DVD'si çıkarıyorum. Çekimler çok güzel oldu, dar jeane girme DVD'si. Çünkü bütün kadınlarda ve kızlarda dar jean'e girme durumu var, bu konuda çok heyecanlılar. Bende onları giydireceğim" dedi.

Basın mensuplarının Sinan Akçıl ile tatile gittiklerini Türkiye'de ne zaman yan yana göreceğiz şeklindeki sorularına "Çok teşekkür ederim ama bu konularla ilgili konuşmak istemiyorum. Çünkü tek kişi değilim, o yüzden tercih etmiyorum. Herkes nazardan korkar. Güneş inanılmaz enerji veriyor. Hava çok güzel Pars'ı almaya gidiyorum" diyerek yanıt verdi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner187

banner196