Öne Çıkanlar Edirnespor türksat Emre Belözoğlu son dakika golü bursa Türkiyenin 500 Büyük Sanayi Kuruluşu araştırması

Ebru Gündeş'den Müstehak...

Ebru Gündeş'in yeni klibi ve parçası sosyal medyada olay oldu. Reza Zarrab'dan sonra ilk defa bu kadar çok adı anılıyor sosyal medyada neredeyse.

Ebru Gündeş'den Müstehak...
Ebru Gündeş'ten Müstehak parçasını dinlemediyseniz pek birşey kaybetmemiş sayılırsınız.  Ebru Gündeş, çıkardığı son albümü Araftayım ile müzik listelerini alt üst ederken, kendiside pijamalarını giyip kameraların karşısına geçti. Klibin yönetmenliğini Metin Arolat yaptı.Ebru Gündeş'in yeni klibi ve parçası sosyal medyada olay oldu. Reza Zarrab'dan sonra ilk defa bu kadar çok adı anılıyor sosyal medyada neredeyse.
Çıkardığı 'Araftayım' isimli albümü ile müzik listelerini alt üst eden Ebru Gündeş albümünün ilk klibi için kamera karşısına geçti. Ebru Gündeş'in yeni çektiği klibin yönetmenliğini Metin Aralot yaptı.

Araftayım albümünün çıkış şarkısı olarak 'Müstehak'ı seçen Ebru Gündeş pijamaları ile kamera karşısına geçti. Metin Arolat'ın yönetmenliğini yaptığı klip İstanbul Balat'ta bulunan eski bir fabrika binasında çekildi. Klipte Ebru Gündeş'e 5 güzel genç kız eşlik etti. 
 
Metin Arolat, klibin yönetmenliğini yaptı.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner187

banner196