Öne Çıkanlar Basın İlan Kurumu (BİK) beyaz gelinlik Musa Karagöz Arıza kodu okuma asker ve polis teşkilatına ziyaret

Ebru Gündeş günler sonra ilk kez Metris'te

Başarılı şarkıcı Ebru Gündeş 10 Ocak'tan bu yana gitmediği metris cezaevine 17 aralık operasyonunda tutuklanan eşi Reza Zarrab'ı ziyarete gitti. Ebru Gündeş operasyon sonrasında ortaya çıkan görüşmelerden sonra eşine ziyaretleri kesmişti. Peki Ebru Gündeş şimdi neden ziyarete gitti? Ebru Gündeş özel izinle eşi Reza Zarrab'ı ziyarete gitti.

Ebru Gündeş günler sonra ilk kez Metris'te
Ebru Gündeş eşi Reza Zarrab'ı günler sonra ilk kez görmeye gitti. Ebru Gündeş'in avukatı açıklamada bulundu. Günlerdir ziyarete gitmeyen Gündeş'in avukatları sanatçının eşini bir ay süreyle görmeye gideceğin açıkladılar.

Sabah'ın haberine göre, Gündeş, Adalet Bakanlığı'ndan aldığı özel izinle, eşiyle önceki gün 1 saat süreyle açık görüşme yaptı. Gündeş ve eşi Reza Zarrab'ın avukatı Şeyda Yıldırım, müvekkillerinin cezaevinde parmaklıklar arkasında, arada cam bölme bulunduğu bir ortamda görüşmek istemediği için aralarında anlaşmak suretiyle Gündeş'in cezaevine gitmediğini söyledi. Avukat Yıldırım, müvekkilinin ayda bir gün açık görüş hakkı bulunduğu, ayrıca adalet bakanlığının izin vermesi durumunda da açık görüşme yapmayı tercih ettiklerini söyledi. Ebru Gündeş'in 31 Ocak 2014 tarihinde Adalet Bakanlığı'na yaptığı ziyaret talebi, Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü'nce uygun görüldü. Gündeş, özel izinle 5 Şubat 2014 günü 13:00-14:00 saatleri arasında eşi ile açık görüş yaptı.

Sanatçının, telefon dinlemesine takılan eşini, "Arap asıllı kadını bana getirin. Sırf bana hizmet etsin" sözleri nedeniyle 10 Ocak tarihinden bu yana ziyaret etmediği iddia edilmişti. 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner187

banner196