Öne Çıkanlar bursa Bursaspor Olympiakos Futbol çanakkale

Dominik'te kazandı Bodrum'da yiyor...

Survivor 2014 Ünlüler-Gönüllüler yarışmasının birincisi Turabi Çamkıran yarışma sonrası soluğu Bodrum'da aldı.Survivor'dan 500 bin tl kazanan Turabi, yarışmanın stresini Bodrum'da atıyor. Turabi'nin eğlencesini görenler, parayı haketti, tadını çıkarsın diyor...

Dominik'te kazandı Bodrum'da yiyor...
 Survivor'da birçok rakibini geride bırakarak, birinci olan Survivor Turabi Bodrum'da stres atıyor. Bodrum'da görüntülenen Turabi, denizin ve güneşin atdını çıkarıyor. 

Survivor'un gönüllüler takımında yarışan Turabi, yarışmanın stresini Bodrum'da havuza girerek atıyor. Havuzdan çıkarken görüntülenen Turabi gazeteciler röportaj isteğine; espirili bir şekilde cevap verdi. Turabi gazetecilere; sizi kıracağıma kafamı kırarım  Siz emekçi insanlarsınız dedi.

Survivor’ın gönüllüler takımında yarışarak şampiyon olup 500 bin TL’nin de sahibi olan Turabi Çamkıran, önceki gün Bodrum’da objektiflere takıldı.

Bodrum Ortakent’teki Fik Beach’te deniz ve güneşin keyfini çıkartan Turabi, gazetecilerin kendisinden poz istemeleri üzerine, kendine has konuşma tarzıyla “Siz emekçi insanlarsınız, sizi kıracağıma kafamı kırarım daha iyi” diyerek gazetecilere poz vermeyi ihmal etmedi.
Turabi Çamkıran Kimdir?

TURABİ Çamkıran, 1988 yılında Mersin, Erdemli’de doğmuştur. Çocukluğu Mersinde geçti. Lise öğrenimini de Mersin’de tamamladı. Lise yıllarında Break Dansa merak salan Turabi bu yeteneğini geliştirmek için Güzel sanatlar bölümüne kaydoldu. Mersin Üniversitesi güzel sanatlar bölümünden mezun oldu.

Hiphop Street Dans haricinde Break Dans ve birçok farklı dansı yapabiliyor. Zaman zaman isteyenlere özel Street dans eğitimi de verdi. Çocukluk yıllarında yaşadığı çevrenin etkisiyle dövüş sporlarına merak saldı.

Turabi Çamkıran, Türkiye’de yenildiği bir “Muay Thai” maç sonrası bu işi yerinde öğrenme azmi ile Tayland’a gitti ve burada yerinde eğitim ile teknik ve fiziğini geliştirerek dövüşçüye dönüştü. Tayland'ta gösteri amaçlı yapılan gerçek dövüşlere katılarak para kazanmıştır. Kafes dövüşü denen turnuvalara katılarak para kazanmaya başladı. Ancak bu maçlardan birinde ciddi bir dayak yemesinden sonra bu işte bir numara olmaya karar vermiş.

Turabi Çamkıran, 2008 yılında 4.sezon “Benimle Dans Eder misin ?” dans yarışmasına katılmış, 6. Hafta üçüncü olarak elenmiştir.2013 yılında Acun Ilıcalı’nın hazırladığı ve jüri üyeliğinde Acun Ilıcalı, Hülya Avşar ve eser yenenler’in olduğu “Yetenek Sizsiniz Türkiye” adlı yarışmaya katıldı.

Türkiye’de Birçok ünlü sanatçı ile Klip ve Konser organizasyonlarında dansçı olarak yer aldı ve aynı zamanda Sektöründe önde gelen firmaların Turneleri ve düzenlediği organizasyonlarda dansçı olarak sahne aldı.

Survivor 17 hazirandanda Büyük final öncesi son Bireysel Dokunulmazlık Oyunu oynandı .Yarimacılar havuz üzerinde dönen tekerlek üzerinde dengede kalmaya çalıştılar.6 Yarışmacıdan Gökhan ile Yiğit 6 oyun kazanarak finale kaldılar. Finalde Gökhan Yiğiti 5-3 yenerek Dokunulmazlık ödülünü kazandı.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner187

banner196