Öne Çıkanlar Futbol kadıköy Bilecik ERV Nene Hatun Nine İhbar Etti;Sözde Bölge Sorumlusu Öldürüldü; 1 milyon lira ödül

Diyetisyenlerden Şeyda Coşkun'a şok kampanya

Mehmet Ali Ebril'in eski baldızı yaşam koçu Şeyda Coşkun2un sertifakasız çıkmasının ardından bir türlü sular durulmuyor. Bir çok ünlünün zayıflamasına yardımcı olan Coşkun kısa sürede çok kilo verdirmesiyle tanınıyordu. Hadise, Gülben Ergen ve Deniz Seki gibi birçok ünlüyle çalışmış kısa sürede kilo vermelerini sağlamıştı. İki bakanlığın yakın...

Diyetisyenlerden Şeyda Coşkun'a şok kampanya
İki bakanlığın yakın takibinde olan Şeyda Coşkun'a şok kampanya. Kısa sürede çok kiloe verdiren Yaşam koçu Şeyda Coşkun sertifikasız çıktı. Diyetisyenlerin, spor eğitmenlerinin ağır eleştirileriyle karşılaşan Coşkun'a şimdide diyetisyenlik öğrencileri savaş açtı.

Spor eğitmenlerinin, hekimlerin, kimyagerlerin, beslenme koçları ve hiçbir eğitimi olmayanların perhiz vermesi diyetisyenleri başkaldiri ettirdi. Diyetisyen ve alakalı bölümlerde eğitim gören öğrenciler "Diyeti diyetisyen yazar" kampanyası başlattı. Toplantılar yapan, Twitter'de #diyetidiyetisyenyazar hashtang'i açan, youtube'a videolar yükleyen diyetisyen ve diyetisyen adayları konuya dikkat çekmeye çalışıyor. Tanınmış Kişilerin yaşam koçu bu arada diyetisyeni Şeyda Coşkun'la alakalı de geçtiğimiz günlerde sertifikasız çalıştığına konusunda haberler çıkmıştı. 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner187

banner196