Öne Çıkanlar 112 ambulans Eski BBP Genel Başkanı Mustafa Destici Eğlence mekanları şehit ailesine destek Ford Otosan

Deniz Seki Yeniden Yargılanması İçin İmza Kampanyası!

Uyuşturucu madde bulundurma ve başkalarına temin etme suçlarından hapis cezasına çarptırılan Deniz Seki'nin yeniden yargılanması için imza kampanyası başlatıldı.

Deniz Seki Yeniden Yargılanması İçin İmza Kampanyası!

Uyuşturucu ticareti yapmak suçundan aldığı cezanın onanmasının ardından 6 ay firari hayatı yaşan Deniz Seki ki hafta önce yakalanarak Bakırköy Kadın ve Çocuk Kapalı İnfaz Kurumu’na götürülmüştü. Deniz Seki'nin hayranları yeniden yargılanması için imza kampanyası başlattı. 

“Deniz Seki’ye Adalet” başlığıyla açılan kampanyanın açıklama bölümünde, “Ülkemizde Aziz Yıldırım için uygulanmış yeniden yargılanma hakkının Deniz Seki için de uygulanmasını istiyoruz. Bildiğin gibi, Özel Yetkili Mahkemeler çoktan kapatıldı. Üstelik Aziz Yıldırım konusunda olduğu gibi, bu mahkemeler tarafından verilen kararlar sorgulandı ve yeniden yargılama yolu açıldı. Deniz Seki neden günah keçisi? Bu inadı anlamak mümkün değil” ifadelerine yer verildi. Sitede kampanyanın “muhatabı” olarak ise Türkiye Cumhuriyeti Anayasa Mahkemesi gösterildi.

İki haftadır cezaevinde olan Deniz Seki de kanser riski taşıdığı gerekçesiyle tedavi olmak için cezaevi müdürlüğüne başvuruda bulundu. Şarkıcı, bir süre önce tespit edilen “yumurtalık kisti” ile ilgili şikayetlerinin son dönemde ciddi oranda arttığını ifade ederek tedavi amacıyla bir devlet hastanesine sevkini talep etti. Seki’nin avukatı da Bakırköy Cumhuriyet Başsavcılığı’na başvurarak şarkıcının en kısa zamanda bir devlet hastanesine sevk edilmesini istedi.

Deniz Seki’nin hayranları, kampanya sitesi change.org’da “Deniz Seki’ye Adalet” başlıklı bir imza kampanyası başlattı.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner187

banner196