Öne Çıkanlar Futbol ERV Nene Hatun kadıköy Bilecik Nine İhbar Etti;Sözde Bölge Sorumlusu Öldürüldü; 1 milyon lira ödül

Demet ve kızı Hira taburcu oldu

Salı günü doğum yapan Demet Akalın ve kızı Hira dün öğleden sonra taburcu oldu. Hasteneden çıkarken görüntülenen Akalın ile Kurt çifti kızları Hira'nın yüzünü kapatmışlardı. Beyaz örtüyle kapatılan Hira nazardan korunma istenmiş.Bilindiği gibi Okan Kurt kızı dünyaya gelince gazetecilere çikolata dağıtmış daha sonra ise 11 adağını kesmişti.

Demet ve kızı Hira taburcu oldu
Demet Akalın kızını doğurduktan sonra ilk kez kameraların karşısına geçti. Sezaryen ile doğum yapan ünlü şarkıcı hastaneden taburcu olurken gazetecilerin soruları yanıtladı. Kızının ise üzerine beyaz örtü örtüp basından sakladı.


sAlı günü sabah 10.00 da sezaryen ile doğum yapan Demt Akalın dün öğleden sonra Acıbadem Maslak Hastanesi'nden taburcu oldu. Çıkışta gazetecilerle karşılanaşn çiçeği burnunda anne çok açıklama yapamadan ağrısı olduğu için evinin yolunu tuttu. Hira'nın görüntüsünü almak isteyen gazetecilere beyaz örtüden dolayı fotoğrafını çekemedi.


Kızı Hira'yı dünyaya getiren Demet Akalın, hastaneden taburcu oldu. Nazar değer diye beyaz bir örtüyle kızının yüzünü gizleyen Demet Akalın gazetecilerin sorularını yanıtladı. Demet Akalın ve Hira taburcu oldu! İşte ilk görüntüler...

Okan Kurt, eşi Demet Akalın ve kızı Hira'yı hastaneden çıkardı ve yeni arabalarıyla evlerine götürdü. Demet Akalın bebeğine nazar değeceği korkusuyla, yüzünü gizledi.

GÖRÜNTÜLER İÇİN TIKLAYINIZ


DEMET AKALIN VE HİRA TABURCU OLDU

Demet Akalın'a bebek hediyesi olarak son model bir cip alan Okan Kurt, eşi ve kızını yeni arabalarıyla almaya gitti. Okan Kurt, kızı Hira'yı pusetinde taşıyarak hastaneden çıkardı.

Kızına nazar değer korkusuyla, Demet Akasın pusetin üzerini beyaz bir örtüyle kapattırdı. Gazeteciler, Demet Akalın'a "Bebeğinizin fotoğrafları için 100 bin TL teklif edildi mi?" diye sordu. Demet Akalın bu iddiayı doğruladı.

Hira'nın göbek bağının kasada saklanacağı haberlerine ise, Demet Akalın "İlerde lazım olmasın ama bu hastanede korunacak" şeklinde yanıt verdi.


Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner187

banner196