Öne Çıkanlar Habib Korkmaz açlık Kuş Serisi İstanbul güreş

Demet bu ne hallerrr böyleee!

Demet Akalın'a ne oldu? Başarılı sanatçı Demet Akalın yaptı yine yapacağını. Anne olmaya adeta gün sayan Demet Akalın öyle çok sinirlendi ki sinirden küplere bindi. Demet Akalın'ın bu kadar sinirlenmesinin sebebi ise merak edilmekte...

Demet bu ne hallerrr böyleee!
Başarılı sanatçı Demet Akalın'dan bomba gibi açıklama. demet Akalın ne yaptı dersiniz? Demet Akalın sinirden adeta küplere bindi. Demet Akalın'ın bu denli sinirlenmesinin  nedeni bakın ne çıktı.
 
Demet Akalın yaptı yapacağını. Demet Akalın ne yaptı dersiniz. Demet Akalın doğumuna günler kala öyşe çok sinirlendi ki. Demet Akalın'ın neden bu akdar sinirlendiği ise bilinmiyor.
 
Demet Akalın çok sinirli çok. Demet Akalın, bir kaç gün sonra doğuma girecek. Demet Akalın öyle çok sinirli ki hamile Demet'e bu sinir hiç iyi gelmiyor, ancak Demet Akalın sinirlerine hakim olamıyor.
 
Doğumuna sayılı günşler kalan başarılı şarkıcı Demet Akalın öyle çok sinirlendi ki Demet Akalın'ı tutabilene aşk olsun. Demet Akalın ne yaptı dersiniz? Demet Akalın doğum stresi mi yaşıyor?
Demet Akalın bir sinirli bir sinirli ki sormayın. Demet Akalın 9 aylık hamile ve çocuğunu kucağına almak için gün sayıyor.. Demet Akalın son günlerde yaşadığı sıkıntıyı bakın nasıl bir hareket sergileyerek gösterdi..
Güzel sanatçı Demet Akalın hamileliğinin son günlerini yaşıyor. Demet Akalın bu günleri biraz sıkıntılı yaşıyor. Gecenin yarısı takipçilerinden birisi twit atınca olan oldu..
Demet Akalın hamileliğinin son günlerini yaşıyor. Güzel sanatçı kısa bir süre sonra kızını kucağına alacağı için çok mutlu ama hamileliğin verdiği stres olacak ki çok gergin zamanlarda yaşamıyor değil..
Demet Akalın'a gece yarısı gelen mesaj canını sıktı. Demet Akalın'a gece 3.30'da gelen tweet can sıktı. Demet Akalın gelen mesaja çok sinirlenerek 'Bu saatte yazılır mı?' diye kızdı.
 
Demet Akalın'ın hayranı gece yarısı mesaj atınca şarkıcı çılgına döndü. Saygısızlar diye sinirlenen Demet Akalın atılan tweete oldukça sert mesaj yazdı.
 
 
Tuba Mutlu isimli bir kadın gecenin geç vaktinde tweet atınca, Demet Akalın küplere bindi. Hamile olan Demet Akalın sert sözler söyleyince, bazıları destek verdi bazıları da tepki gösterdi.
 
DEMET AKALIN'IN HEYHEYLERİ ÜSTÜNDE!
 
Doğumuna az bir süre kalan Demet Akalın, gecenin 3.30'unda gelen tweetle sinirlendi. Tuba Mutlu isimli takipçisi gece geç saatte twitter sayfasından özel mesaj atınca Demet Akalın çılgına döndü.
 
Demet Akalın "Ben canımla uğraşırken gecenin 03.30'unda mesajla uyanmak zorunda mıyım? bu nasıl bir saygısızlıktır. Hanımefendinin doğum günüymüş banane... VAllahi sinirden uyuyamadım" tweeti attı.
 
Sinirlenerek tepki gösteren Demet Akalın'ın fanları Tuba Mutlu isimli kullanıcıyı spamladı. Demet Akalın'ın sinirlenmesi üzerine "eğer o çocuk düşerse sorumlusu o kadındır" şeklinde yazdı.
 
TEPKİ GÖRDÜ
 
Gecenin bir vakti gelen tweetlere sinirlenen Demet Akalın'a tepki gösterenlerde oldu. Demet Akalın'a tepki gösteren takipçileri şunları yazdı: Bildirimlerini kapat ya, sabah sabah solundan mı kalktın? Ne bilgisn kız uyarı açık mı kapalı mı? Bu insanı milyonların önünde küçük düşürecek kadar kendini ne zannettin. Keşke bu kadar bebekleşmeseydin Demet Akalın. Kaç yaşındasın, anne olacaksın halen Twitter'la uğraşıyorsun. Çok rahatsız oluyorsan kapa telefonunu

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner187

banner196