Öne Çıkanlar Nine İhbar Etti;Sözde Bölge Sorumlusu Öldürüldü; 1 milyon lira ödül  Sosyal Ben  BGD Cup Bilecik Leyla Zana

Demet Alkalın Kurt kızı Hira Kurt'un göbek bağını saklatacak

Demet Akalın Kurt sonunda doğum yaptı. Kızı Hira Kurt'u kucağına alan ünlü sanatçı doğurur doğurmaz twitter'dan tebriklere teşekkür etti. Sosyal medyayı aktif olarak kullanan Demet Akalın kızının fotoğrafını paylaşmayacakmış.. Hira'nın olası bir sağlık rahatsızlığıyla uğraşmaması için göbek bağını özel bir kasada saklatacak.

Demet Alkalın Kurt kızı Hira Kurt'un göbek bağını saklatacak
Demet Akalın kızı Hira'yı sonunda kucağına aldı. Hira bebek gayet sağlıklı ve bir o kadarda tatlı. Babası kızı için çikolata dağıttı. Okan Kurt'un heyecanı her halinden belli oluyordu.
 
Demet Akalın kızı Hira'yı sonunda doğurdu. Hamileliği'nin ilk dönemlerini sıkıntılı geçiren Demet Akalın kızı Hira'yı sağlıklı bir şekilde kucağına aldı. Okan Kurt ve Demet Akalın'ın heyecanı gözlerinde okunuyor. Okan Kurt kızı Hira için hastane bahçesinde kurban kesmeye hazırlanıyor.

Demet Akalın sonunda kızı Hira'yı kucağına aldı. Uzun uğraşlar sonunda hamile kalan Demet Akalın hamilelik süresincede büyük sıkıntılar çekti. Ama sonunda kızı Hira'yı kucağına aldı. Demet Akalın'ın doğum haberini ise İkinci Sayfa sunucuları Twitter'dan bildirdi. Demet Akalın ve Hira'nın sağlık durumları nasıl?

Demet Akalın ve Okan Kurt kızları Hira'yı sonuda kucaklarına aldılar. Demet Akalın ve kızı Hira'nın sağlığının iyi oluğu bildirildi. Okan Kurt kızını kucağına aldıktan sonra Hastanenin bahçesinde 11 tane kurban keseceği biliniyordu peki kesti mi? Demet Akalın kızının fotoğrafını basınla paylaşacak mı merak konusu.

 Demet Akalın heyecanla beklediği bebeği Hira, bugün sabah saatlerinde kucağına aldı.

Demet Akalın'ın kızı Hira, bugün sabaha karşı Maslak Acıbadem Hastanesi'nde sağlıklı bir şekilde dünyaya geldi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner187

banner196