Öne Çıkanlar Basın İlan Kurumu (BİK) beyaz gelinlik Musa Karagöz Arıza kodu okuma asker ve polis teşkilatına ziyaret

Demet Akalın'ın papucu dama atıldı. Hira'ya ziyaretçi akını

Demet Akalın'ın sanatçı dostları minik Hira'yı görmek için hastaneye akın ettiler. Demet Akalın Hira doğmadan eşi Okan Kurt'u kıskanmaya başlamıştı bile çok haklıymış Hira geldi Demet'in papucu dama atıldı. Hira bebeğin ilk gülücüğü ise şarkıcı Bengü'ye oldu.

Demet Akalın'ın papucu dama atıldı. Hira'ya ziyaretçi akını
Demet Akalın'ın kızı Hira bebeğe ziyaretler akın akın devam ediyor. Şarkıcı Bengü'de ziyarete giden ünlüler arasında. Demet Akalın'ın kızı Hira bebeğin tatlılığı ve ilk gülümsemesini unutamayan Bengü Twitter'dan minik Hira'yla tanıştım dedi.

Demet Akalın 4 Şubat Salı günü kızı Hira'yı kucağınaaldı. Demet Akalın doğumdan önce çıktığı Gülben Ergen'in programında ilk gün gelmeyin desek ayıp olur mu dedi ancak ilk gün gelenlerin haddi hesabı olmadı. 3 günlük Hira bebeğe ziyaretçi akını devam ediyor. Hala hastanede bulunan Demet Akalın ve kızı Hira'ya akın akın ünlü ziyaretine devam..

Okan Kurt ve Demet Akalın Kurt uzun uğraşlar ve sıkıntılar sonunda kızları Hira'ya kavuştular. Demet Akalın'ın önceki sabah kızı Hira'yı dünyaya getirdiği Maslak Acıbadem Hastanesi, ziyaretçi akınına uğradı. Ünlü şarkıcı ve bebeğini görmeye gelenler arasında Selen Sevigen-Gökhan Özen, Esra Erol-Ali Özbir çiftleri ile Ece Erken de vardı.

Hira'nın annesine çok benzediğini söyleyen Erken, "Hira gibi bebeğim olacağını bilsem 10 tane doğururum" dedi.

"BEN DEMET'İ DEĞİL HİRA'YI GÖRMEYE GELDİM"

Esra Erol da hastaneye girerken "Ben Demet'i değil, Hira'yı ziyarete geldim. Onu çok merak ediyorum" diye konuştu. Birkaç ay önce karnındaki bebeğini kaybeden ünlü sunucu, yeniden çocuk isteyip istemediği sorusu karşısında ise "Kısmet" demekle yetindi.


Şarkıcı Bengü ise Hira'nın ilk güldüğü isim oldu.

Şarkıcı Bengü Hira'yı ziyarete gitti daha hastaneden ayrılmadan özledi. Hira bebeği ziyaretini twitter hesabından takipçileriyle paylaştı. Demet Akalın ise şarkıcı arkadaşının tweetine cevap verdi.


Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner187

banner196