Öne Çıkanlar İstanbul açlık görüldü güreş trafik kazası

Demet Akalın'da bir havalar bir havalar

Yaklaşık bir hafta sonra doğum yapacak olan Demet Akalın bu gece bir takipçisine öyle bir kızdı ki ateş püskürdü resmen. Takipçilerin tepkisini çekti ne havalar ne havalar sanki bir tek sen doğuracaksın diyerek tepkilerini belli ettiler. Demet Akalın'ın siniri sosyal medyada tepki topladı. Demet Akalın'ın ben canımla uğraşırken sözüde dikkat çekt

Demet Akalın'da bir havalar bir havalar
Yapma be Demet bi mesaj altı üstü. Dün gece ateş saçan Demet sakinleşmiyor. Demet Akalın doğum için geri sayımda... Yakında doğum yapacak olan Demet Akalın kızı Hira'yı bir kucağına alsa herkes rahatlayacak. En çokta hayranları. Gece geç saatte bir hayranı mesaj attı diye sosyal medyada hayranının rezil rüsva eden Demet Akalın takipçilerinin tepkisine neden oldu. 

Başarılı şarkıcı Demet Akalın hamileliğinin yaklışık son haftasına doğru girmek üzere. Sosyal medyayı aktif olarak kullanan Demet Akalın gecenin bir yarısı gelen mesajla öyle bir sinirlendi ki. Duygularını Twitter hesabından paylaştı hayranları altına Hira bebeğe bişey olursa şuçlusu bu kadın yorumları attılar. Demet Akalın'ı bu kadar sinirlendiren mesaj neydi peki..

Demet Akalın'ın bu kadar sinirlenmesine neden ise bir hayranının kendisine gece saatinde mesaj atması oldu. Demet Akalın çıldırdı, ortalığı ayağa kaldırdı.

Hamileliğinin ilk aylarını sıkıntılı geçiren Demet Akalın yaşından dolayıda bebeği için her şeye biraz daha fazla dikkat ederken bu tepkisi takipçilerinin bir çoğu tarafından tepkiye neden oldu. Takipçileri sanki bir tek sen hamilesin ne hava bu dedi.

Demet Akalın gece 3.30'da gelen mesaj üzerine Twitter sayfasından Tuba Mutlu isimli takipçisiözel mesaj atınca çılgına dönen Akalın, "Ben canımla uğraşırken gecenin 03.30'unda mesajla uyanmak zorunda mıyım? Bu nasıl bir saygısızlıktır. Hanımefendinin doğum günüymüş banane... Vallahi sinirden uyuyamadım" diyerek tepki gösterdi.

Akalın, tepki gösterince fanları kısa sürede Tuba Mutlu isimli kullanıcıyı spamladı.

Takipçisinin twitter'ı şuan aktif değil.

Ünlü şarkıcının hayranına tepki göstermesi bazı takipçilerini de kızdırdı. Akalın'a tepki gösteren takipçileri, "'Bildirimlerini kapat ya, sabah sabah solundan mı kalktın? Ne bilsin kız uyarı açık mı kapalı mı?' 'Bu insanı milyonların önünde küçük düşürecek kadar kendini ne zannettin. Keşke bu kadar bebekleşmeseydin Demet Akalın.', 'Kaç yaşındasın, anne olacaksın halen twitter'la uğraşıyorsun. Çok rahatsız oluyorsan kapa telefonunu'" diyerek tepki gösterdi.Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner187

banner196