Öne Çıkanlar extacy hap Ayvalık Bozüyük TSOdan Gıda Yardımı Emrullah İşler Sakarya Üniversitesi (SAÜ

Demet Akalın neden vasiyet hazırlıyor?

Hamileliğinin son zamanlarında olan Demet Akalın eşiyle birlikte Gülben Ergen'in programına katıldı. Doğum yaparken masada kalmaktan korkan Akalın vasiyetini hazırlamaya başlamış. Eşinden ayrı yatamadığını da dile getiren Akalın eşinden ayrı kaldığı iki akşam oturup mektup yazmış.

Demet Akalın neden vasiyet hazırlıyor?
Son yaptıklarıyla gündemi uzun süre meşgul eden Demet Akalın doğumdan önceki son canlı yayınına çıktı. Eşi Okan Kurt ile Gülben Ergen'in programına katılan Akalın öyle açıklamalar yaptı ki herkes şaşırdı. Eşiyle ayrı yatamadıklarını yattıkları zaman uyuyamadıklarını dile getiren Akalın, Kurt'un dizlerine vurulduğunu da itiraf etti.

Demet Akalın eşi Okan Kurt ile katıldığı Gülben Ergen'in programında çarpıcı açıklamalarda bulundu. Hamile olna Demet Akalın vasiyetimi yazmak istiyorum dedi. Demet Akalın ölüm fermanını neden yazacağını açıklayınca da güldürdü

Bu hafta 100. bölümüyle ekranlara gelen ve Gülben Ergen'in sunduğu programın şeref konuğu Demet Akalın ve eşi Okan Kurt oldu. Hamilelik dönemine ait açıklamalarda bulunan Demet Akalın herkesi şaşırttı. Gülben Ergen'in şeref konuğu hamile Demet Akalın! 100. bölüme özel

Doğumuna az bir süre kalan Demet Akalın ve eşi Okan Kurt Gülben Ergen'in programına konuk oldu. Gülben Ergen'in 100. programının özel konukları olan Demet Akalın ve Okan Kurt samimi açıklamalarda bulundu. Demet Akalın "Vasiyetimi yazmak istiyorum" dedi Gülben Ergen'e konuk oldu.

Şarkıcı Demet Akalın, konuk olduğu Gülben Ergen'in programında ilginç açıklamalarda bulundu. Demet Akalın ve eşi Okan Kurt samimi açıklamalarda bulundu.

DEMET AKALIN VE OKAN KURT GÜLBEN ERGEN'E KONUK OLDU

Hamilelik döneminin nasıl geçtiğini anlatan Demet Akalın, "Aklımdan vasiyetimi yazmak geçiyor" diye konuştu. Doğum yaptıktan sonra ilk günü hastaneye ziyaretçi istemediğini söyleyen Demet Akalın "İlk günler benim cinlerim tepemde olur. Hastaneye gelmek isteyenlere gelmeyin diye mesaj atsak ayıp mı olur?" şeklinde konuştu.

Demet Akalın'ın doktoru Kadın Doğum Uzmanı Fevzi Şen, programın ilerleyen dakikalarında telefonla bağlandı ve şunları söyledi: Demet Hanım ilk üç ay kustu, ardından böbrek taşı düşürdü ve son olarak da zona rahatsızlığı geçirdi. demet Akalın'ı Sevgililer Günü'ne kadar doğurtacağım...

Doktorunun bu sözlerinin ardından Demet akalın ise verd

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner187

banner196