Öne Çıkanlar spor Bilecik ziyaret Bursaspor Futbol

Demet Akalın kızı Hira'nın fotoğrafını sattı mı?

Demet Akalın'ın hamileliği ve doğumu olay oldu. Doğumundan sonra bile gündemi meşgul eden Akalın ve Kurt çifti kızlarının fotoğrafını satma kararı aldı mı? Ünlü şarkıcı hastane çıkışında gazetecilerin sorularını yanıtladı ve kızının fotoğrafını çekebilmek için gelen 100 bin TL'lik teklifin doğru olduğunu açıkladı. Peki Akalın Hira'nin fotoğrafın

Demet Akalın kızı Hira'nın fotoğrafını sattı mı?
9 ay boyunca Hira'nın hediyelerinin fotoğrafını paylaşan Demet akalın kızını doğurdu ama hediyelerini gösterdiği kadar açık olup kızının yüzünü göstermedi. Nazardan kızını korumak istediğini söyleyen Akalın hastaneden çıkarken bebeğinin yüzünü beyaz bir bezle örttü ve gazetecilerin görüntü almasını engelledi.

Ünlü şarkıcı Demet Akalın 9 ay hamileleği ile gündemde kaldı. Demet Akalın bebeğini kucağına aldıktan sonra gazetecilere göstermeme kararı aldı. Demet Akalın kızı Hira ile birlikte hastaneden taburcu oldu. Demet Akalın bebeği Hira'nın görüntüleri için 100 Bin TL teklif aldı mı? Gazetecilerin bu sorusuna Demet Akalın cevap verdi.

Demet Akalın kızı Hira'yı dünyaya getirdi. Hastaneden taburcu olan Demet Akalın kızına nazar değmemesi için yüzünü gizledi. Eşi Okan Kurt ise Demet Akalın'a doğum hediyesi olarak aldığı cip ile hastaneye gelerek kızını ve eşini çıkardı.

Kızı Hira'yı dünyaya getiren Demet Akalın, hastaneden taburcu oldu. Nazar değer diye beyaz bir örtüyle kızının yüzünü gizleyen Demet Akalın gazetecilerin sorularını yanıtladı. Demet Akalın ve Hira taburcu oldu! İşte ilk görüntüler...

Okan Kurt, eşi Demet Akalın ve kızı Hira'yı hastaneden çıkardı ve yeni arabalarıyla evlerine götürdü. Demet Akalın bebeğine nazar değeceği korkusuyla, yüzünü gizledi.

DEMET AKALIN VE HİRA TABURCU OLDU

Demet Akalın'a bebek hediyesi olarak son model bir cip alan Okan Kurt, eşi ve kızını yeni arabalarıyla almaya gitti. Okan Kurt, kızı Hira'yı pusetinde taşıyarak hastaneden çıkardı.

Kızına nazar değer korkusuyla, Demet Akasın pusetin üzerini beyaz bir örtüyle kapattırdı. Gazeteciler, Demet Akalın'a "Bebeğinizin fotoğrafları için 100 bin TL teklif edildi mi?" diye sordu. Demet Akalın bu iddiayı doğruladı.

Hira'nın göbek bağının kasada saklanacağı haberlerine ise, Demet Akalın "İlerde lazım olmasın ama bu hastanede korunacak" şeklinde yanıt verdi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner187

banner196