Öne Çıkanlar İstanbul açlık görüldü güreş trafik kazası

Demet Akalın hamile hamile neleerr yaptıı!

Hamile kaldığı günden beri gündemden düşmeyen baaşrılı şarkıcı Demet Akalın dostu Gülben Ergen'in programına canlı yayın konuğu oldu. Hamile Demet'in oldukça kilo aldığı görüldü.

Demet Akalın hamile hamile neleerr yaptıı!
Bir kaç hafta sonra anne olacak olan Deme Akalın hamile olarak ilk kez ekranlara çıktı. Demet Akalın,  Hira'yı kucağınan alacağı günü iple çekiyor.
 
Başarılı şarkıcı Demet Akalın yaklaşık bir hafta sınra kızı Hira'yı kucağına alacak hayırlısıyla. Ancak Demet Akalın'ın bir korkusu var ki sormayın. Gülben Ergen'in sunduğu Gülben Show'a 100. programında konuk olan Demet Akalın ve eşi Okan Kurt samimi açıklamalarda bulundu. Demet Akalın eşi Okan Kurt'tan ayrı yatamadığını söyleyince..
 
Gülben Ergen'in programına katılan Demet Akalın'ın itirafı Allah bozdurmasın sonunda aşkı buldu dedirtti. Demet Akalın'ın katıldığı programa eşi Okan Kurt ise süpriz bir şekilde dahil oldu. Gittikleri yerde ayrılmayan ikili Gülben Ergen'in dikkatlerinden kaçmadı. Demet Akalın eşi Okan Kurt'u minik olarak çağırıyordu.. 
 
Gülben Ergen'in programına katılan Demet Akalın ve eşi Okan Kurt yaklaşık 1 hafta sonra bebekleri Hira'yı kucaklarına alacaklar. Demet Akalın ve Okan Kurt'un sevimli halleri ise Gülben Ergen'in bir hayli hoşuna gidiyor.
 
Gülben Ergen takılmadan edemiyor ve ikiliye öyle bir soru yöneltiyor ki sütüdyoda alkış kıyamet kopuyor.
 
Okan Kurt'un Demet Akalın'ın her konserine gitmesi hakkında sorduğu soru. Çifte 'Hanginizin talebi bu' sorusunu yönelitti.
 
Okan Kurt 'Hiç böyle bir talep yok. Ayrı yatamadığımız için ben de onunla gitmek zorunda kalıyorum.' dedi. Demet Akalın ise ''Ayrı uyuyamıyoruz. İnsan tuhaf oluyor. Adam aşağıda grip yatarken ben ona yukarıda oturdum mektup yazdım' diye konuştu.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner187

banner196