Öne Çıkanlar İstanbul açlık güreş görüldü trafik kazası

Demet Akalın Gülben Ergen'de itiraf etti

Gülben Ergen'in programına konuk olan Demet Akalın bütün sırlarını programda anllattı. Doğumuna az bir zaman kalan Demet Akalın korkularını anlattı. Doğumda masada kalmaktan korkan Demet Akalın'a eşi ve Gülben Ergen moral vermeye çalıştı. Demet Akalın hayatında hiç bu kadar korktuğunu hatırlamadığını söyledi. Demet Akalın bakalım doğumdan sonrası

Demet Akalın Gülben Ergen'de itiraf etti
Gülben Ergen'i sunduğu sabah programı katılan Demet Akalın Kurt ve eşi Okan Kurt samimi açıklamalarda bulundu. Demet Akalın'ın katıldığı programa eşi Okan Kurt ise süpriz bir şekilde dahil oldu. Programda Demet Akalın miniğine vasiyetini söyledi. Demet Akalın doğum sırasında masada kalmaktan korktuğu için vasiyetini yazmaya bile düşünmüştü. Bunu canlı yayında söyleyince...

Demet Akalın sıkıntılı hamileliğinin sonuna geldi sayılır. Demet Akalın'ın korkularıda birbiri ardını kovalıyor. Demet Akalın ve eşi Okan Kurt'un kızları Hira'yı kucaklarına bir an önce almak için sabırsızlanıyorlar. Hem bebeği hemde kensi için korkan Demet Akalın bakalım doğumdan sonra nasıl olacak.

Demet Akalın Gülben Ergen'in 100. programına özel konuk oldu. Gülben Ergen ve Demet Akalın'ın keyifli sahbeti sırasında Okan Kurt eşi Demet Akalın'a süpriz yaparak stüdyoya geldi. Program Okan Kurt'la devam etti. Demet Akalın ve Okan Kurt'un birbirlerini minik diye hitap etmeleri Gülben Ergen'in gözünden kaçmadı. Gülben Ergen Okan Kurt'a takıldı.

Ancak Demet Akalın'ın kokuları bie yandan ikiliyi tellaşa sürüklüyor. Gittikleri yerde ayrılmayan ikili Gülben Ergen'in dikkatlerinden kaçmadı. Okan Kurt ve Demet Akalın'ın 100. programa neşe kattılar. Demet Akalın'ın halinden ne kadar korktuğu belli oluyordu. Başarılı şarkıcı Demet Akalın yaklaşık bir hafta sonra kızı Hira'yı kucağına alacak hayırlısıyla. Ancak Demet Akalın'ın bir korkusu var ki sormayın. Gülben Ergen'in sunduğu Gülben Show'a 100. programında konuk olan Demet Akalın ve eşi Okan Kurt samimi açıklamalarda bulundu. Demet Akalın eşi Okan Kurt'tan ayrı yatamadığını söyleyince Gülben Ergen takılmadan edemedi. Demet Akalın'ın itirafı Allah bozdurmasın sonunda aşkı buldu dedirtti. Demet Akalın eşi Okan Kurt'u minik olarak çağırıyordu..

Programın ilerleyen dakikalarında yayına bağlanan Akalın’ın doktoru Kadın Doğum Uzmanı Fevzi Şen, “Demet Hanım ilk üç ay kustu, ardından böbrek taşı düşürdü ve son olarak da zona rahatsızlığı geçirdi. Demet Akalın’ı Sevgililer Günü’ne kadar doğurtacağım” dedi.

Akalın ise doktorunun verdiği tarihe karşı çıkarak “14’üne kalamam. 15 Şubat’ta Özcan Deniz’i dinlemeye gideceğim” karşılığını verdi.

Gülben Ergen'in programına katılan Demet Akalın ve eşi Okan Kurt yaklaşık 1 hafta sonra bebekleri Hira'yı kucaklarına alacaklar. Demet Akalın ve Okan Kurt'un sevimli halleri ise Gülben Ergen'in bir hayli hoşuna gidiyor.

Gülben Ergen takılmadan edemiyor ve ikiliye öyle bir soru yöneltiyor ki sütüdyoda alkış kıyamet kopuyor.

Okan Kurt'un Demet Akalın'ın her konserine gitmesi hakkında sorduğu soru. Çifte 'Hanginizin talebi bu' sorusunu yönelitti.

Okan Kurt 'Hiç böyle bir talep yok. Ayrı yatamadığımız için ben de onunla gitmek zorunda kalıyorum.' dedi. Demet Akalın ise ''Ayrı uyuyamıyoruz. İnsan tuhaf oluyor. Adam aşağıda grip yatarken ben ona yukarıda oturdum mektup yazdım' diye konuştu.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner187

banner196