Öne Çıkanlar McDonalds kararı goran pandev Adapazarı Cezaevi firarisi yakalandı

Demet Akalın doğuma yakın sinir küpü

Doğumuna sayılı günler kala Demet Akalın'ın sinirleri tepesinde. Twitter üzerinden gece 3.30'da mesaj atan hayranını herkesin önünde rezil eden ünlü popçu sert tepkilerle karşılaştı.

Demet Akalın doğuma yakın sinir küpü
Ünlü popçu gece yarısı çılgına döndü. Hamile olan ve aldığı aşırı kilolar ile eleştirilen Akalın Twitter üzerinden aldığı dm ile çılgına döndü. Yaşadığı sinir patlaması yazdıklarından da belli olan şarkıcı eleştiri mesajları aldı.

Tuba Mutlu isimli bir kadın gecenin geç vaktinde tweet atınca, Demet Akalın küplere bindi. Hamile olan Demet Akalın sert sözler söyleyince, bazıları destek verdi bazıları da tepki gösterdi.

DEMET AKALIN'IN HEYHEYLERİ ÜSTÜNDE!

Doğumuna az bir süre kalan Demet Akalın, gecenin 3.30'unda gelen tweetle sinirlendi. Tuba Mutlu isimli takipçisi gece geç saatte twitter sayfasından özel mesaj atınca Demet Akalın çılgına döndü.

Demet Akalın "Ben canımla uğraşırken gecenin 03.30'unda mesajla uyanmak zorunda mıyım? bu nasıl bir saygısızlıktır. Hanımefendinin doğum günüymüş banane... VAllahi sinirden uyuyamadım" tweeti attı.

Sinirlenerek tepki gösteren Demet Akalın'ın fanları Tuba Mutlu isimli kullanıcıyı spamladı. Demet Akalın'ın sinirlenmesi üzerine "eğer o çocuk düşerse sorumlusu o kadındır" şeklinde yazdı.

TEPKİ GÖRDÜ

Gecenin bir vakti gelen tweetlere sinirlenen Demet Akalın'a tepki gösterenlerde oldu. Demet Akalın'a tepki gösteren takipçileri şunları yazdı: Bildirimlerini kapat ya, sabah sabah solundan mı kalktın? Ne bilgisn kız uyarı açık mı kapalı mı? Bu insanı milyonların önünde küçük düşürecek kadar kendini ne zannettin. Keşke bu kadar bebekleşmeseydin Demet Akalın. Kaç yaşındasın, anne olacaksın halen Twitter'la uğraşıyorsun. Çok rahatsız oluyorsan kapa telefonunu.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner187

banner196