Öne Çıkanlar Nine İhbar Etti;Sözde Bölge Sorumlusu Öldürüldü; 1 milyon lira ödül laiklik Halit Mermer çorlu Yalova Altınova

Demet Akalın bebeğinin fotoğrafını satacak mı?

Salı günü kızı Hira'yı kucaklarına alana Demet Akalın ve Okan Kurt çifti evlerinin yolunu tuttu. Hastaneye gitmeden önce bir takipçisine dava açacağını söyleyen Demet akalın eve gittikten sonra da sinirlendi ve kendi adıyla sahte hesap açıp fotoğraf paylaşan kişiyi bulacağını dava açacağını söyledi. Çiçeği burnunda anne Demet Akalın kızının fotoğr

Demet Akalın bebeğinin fotoğrafını satacak mı?
Demet akalın doğurdu ama sinirleri yine gergin. Instagram'da kendi adına açılan sahte hesabın peşine düştü ve yasal süreci başlatacağını duyurdu. Geçtiğimiz günlerde doğum yapan Demet Akalın, kızı Hira'nın fotoğrafı için 100 bin TL'lik teklif aldığını doğruladı.

Demet Akalın geçtiğimiz günlerde ismi aylar öncesinden belli olan kızı Hira bebeği Acıbadem hastanesinde sezeryanle doğurdu ve dün hastaneden taburcu oldu. Demet Akalın'ın eşi Okan Kurt eşine doğum hediyesi olarak son model bir cip aldı ve yeni aracıyla eşi Demet Akalın'ı hastaneden almaya geldi.

Hira bebeği hastaneden babası Okan Kurt pusetinde çıkardı. Demet Akalın görüntü vermemek için ve nazar değmesin diye pusetin üstünü beyaz bir örtüyle örttü. Demet Akalın'a gazeteciler çıkışta "Bebeğinizin fotoğrafları için 100 bin TL teklif edildi mi?" diye sordu. Demet Akalın haberleri doğruladı. Demet Akalın'ın kızı Hira'nın göbek bağı ileride oluşabilecek Sağlık sorunlarına karşın hastanede saklanacak.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner187

banner196