Öne Çıkanlar Ercan İhtiyar Bediüzzaman Said-i Nursi alım fiyatı ankara haberleri Dünya Okul Sporları Olimpiyatlar

Cumhurbaşkanı Erdoğan İbrahim Tatlıses'i unutmadı

Dün Yenikapı Demokrasi Şehitler Mitinginde Türkiye'ni dört bir yanından akın eden halkın içinde ünlü türkücü İbrahim Tatlıses de yer aldı. İbrahim Tatlıses'in yanına giden Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan , Tatlıses'in yanaklarını sıkarak selamlaştı. Tüm dünyanın konuştuğu bu mitine ünlüler adeta akın etti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan İbrahim Tatlıses'i unutmadı
 Yenikapı Demokrasi ve Şehitler Mitingi'ne siyasetçilerin yanı sıra birçok ünlü de katıldı. Katılan ünlüler arasında İbrahim Tatlıses de bulunuyor.
ERDOĞAN'LA SELAMLAŞTI

Miting alanında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan misafirler için ayrılan alanda ünlüler ve protokol ile selamlaştı. Erdoğan Tatlıses'in yanaklarını avuçlarının içine alarak selamlaştı. Kısa selamlaşmanın ardından Erdoğan misafirleriyle selamlaşmaya devam etti.


SOSYAL MEDYADAN DUYURMUŞTU

Tatlıses 3 gün önce instagram hesabından mitinge gideceğini duyurmuştu. İnstagram hesabında Erdoğan ile çekilmiş fotoğrafını paylaşan Tatlıses şu sözleri ekledi:

"Neden mi bugüne kadar sustum? Herşeyin Bir zamanı vardı, işte o zaman geldi. Şimdi diyeceksiniz ki Peki CUMHURBAŞKANIMIZIN davetine gelecek misin? Evet GELİYORUM.!!! Çünkü Halkıyla birlikte SOKAĞA inen bir CUMHURBAŞKANIMIZ var, ben neden Gelmeyecekmişim, Ölümüne ordayım." 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner187

banner196