Öne Çıkanlar bursa Bursaspor Olympiakos Futbol çanakkale

''Cinsiyet değiştirdim,dayak yedim''

Ünlü oyuncu Rüzgar Erkoçlar cinsiyet değiştirmesiyle birlikte gündemde bomba gibi yerini aldı. İnsanlar tarafından tepki gören Rüzgar Erkoçlar Cihangir'de görüntülendi. Bu sabah dayak yediğini belirten Rüzgar Erkoçlar anlata anlata bitiremedi.

''Cinsiyet değiştirdim,dayak yedim''
Cinsiyet değiştirdim dayak yedim. Geçirdiği cinsiyet değişikliği operasyonun ardından bir gazeteye verdiği röpörtajla Türkiye'nin gündemini değiştiren ve eski adı Nil olan oyuncu Rüzgar Erkoçlar, gazetecilerin görüntü alması yüzünden isyan etti. Gazetecilere sinirlenen Erkoçlar, zor bir dönemden geçtiğini evini taşıdığını ve işini değiştirdiğini söyledi. Ünlü oyuncu Rüzgar Erkoçlar cinsiyet değiştirmesiyle birlikte gündemde bomba gibi yerini aldı. İnsanlar tarafından tepki gören Rüzgar Erkoçlar Cihangir'de görüntülendi. Bu sabah dayak yediğini belirten Rüzgar Erkoçlar anlata anlata bitiremedi.
 
Erkoçlar, fotoğrafını çeken muhabire "Çekmenizi istemiyorum. Çok zor bir dönemden geçiyorum. Her şeyi bir kenara bırakın, ayakta kalmaya ve en önemlisi de hayatta kalmaya çalışıyorum" dedi.  
 
Evini Cihangir'den taşıdığını ve işini değiştirdiğini söyleyen Rüzgar Erkoçlar, şunları söyledi: "Sadece kız arkadaşım burada oturduğu için Cihangir'e geliyorum... O da saklana saklana, gizlene gizlene... Beni kimse anlayamadı. Bıktım artık anlıyor musunuz? Bu sabah işe giderken dayak yedim. Öyle böyle değil... Bildiğiniz dayak... Nasıl zor bir hayat yaşadığımı anlayabiliyor musunuz? Orada burada şurada çok şey yazılıyor ama bana kendi mesleğim ile ilgili hiç bir teklif gelmiyor. Hayatımı idame ettirmeye çalışıyorum. Mutlu olmaya çalışıyorum ama olmuyor. Bir türlü rahat bırakılmıyorum. İnsanların beni gördükleri yerde koca koca fotoğraf makineleriyle üzerime gelmesinden, aptalca sorulardan, parmakla gösterilmekten sıkıldım.''

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner187

banner196