Öne Çıkanlar restoranlar ziyaret iş güvenliği paketi çanakkale şemdinli

Cemil İpekçi: O zaman bende..

Hastalanan ve hastaneden çıkan Cemil İpekçi sinirli olduğu her halinden belli oluyor. Gazetecilere isyan eden Cemil İpekçi denize donla girenlere aşırı sinirlendiğini denize donla girilmeyeceğini söyledi.

Cemil İpekçi: O zaman bende..
Donla denize girilir mi? Geçtiğimiz akşam hastaneye kaldırılan Cemil İpekçi, hastane çıkışı gazetecilere isyan etti. Sinirli olduğu her halinden anlaşılan Cemil İpekçi, halk plajında insanların duyarsızlığından bahsetti. En önemli konunun sağlık olduğunu söyleyen Cemil İpekçi, herkesin derdinin cumhurbaşkanlığı seçimleri olduğunu belirtti. Donla denize girmek ne demek? Hastalanan ve hastaneden çıkan Cemil İpekçi sinirli olduğu her halinden belli oluyor. Gazetecilere isyan eden Cemil İpekçi denize donla girenlere aşırı sinirlendiğini denize donla girilmeyeceğini söyledi.
 
DONLA DENİZE GİRMEK NE DEMEK?

Türkiye'nin en ünlü modacılarından Cemil İpekçi, Bodrum'daki evinin bahçesinde böcekler tarafından ısırıldı. Kolu bir anda kaşınan, kabaran ve iltihaplanan Cemil İpekçi, yakın koruması tarafından hemen hastaneye kaldırıldı. Bodrum Devlet Hastanesi'nde tedavi edilen Cemil İpekçi, 4 saat kadar hastanede kaldı. Cemil İpekçi, hastane çıkışı oldukça sinirliydi. Gazetecilere açıklamalarda bulunan Cemil İpekçi, toplumun duyarsızlığından dem vurdu.

Herkesin cumhurbaşkanlığı seçimlerine odaklandığını söyleyen Cemil İpekçi, daha önemli bir sorunun olmadığını belirtti. Cemil İpekçi insanların sağlık ve eğitimleri için gereken protestoları yapmadıklarını belirtti. Cemil İpekçi, denize donla girenlere sinirlendi ve "Bende denize çıplak gireyim, donla girmek ne demek" diyerek isyan etti. Halk plajında denize donla girenlere sinirlenen Cemil İpekçi, oturdukları yerlerde çöplerini bırakanlara da değindi. Toplumun duyarsız olduğunu söyleyen Cemil İpekçi, çöpçülerinde çöpleri aldıklarını fakat çöp kutularını temizlemediklerini söyledi ve bunun da kötü koku bıraktığını söyledi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner187

banner196