Öne Çıkanlar Futbol kadıköy Bilecik ERV Nene Hatun Nine İhbar Etti;Sözde Bölge Sorumlusu Öldürüldü; 1 milyon lira ödül

Cemal Hünal neden ifade vermeye gitmedi?

Çağatay Ulusoy, Gizem Karaca ve Cenk Eren'in aralarında bulunduğu uyuşturucu davası görülmeye devam ederken ünlü oyuncu Cemal Hünal mahkemeye katılmadı. Diğer ünlülerin ifadelerini vermeleri üzerine ünlü oyuncu hakkında zorla mahkemeye getirilme kararı alındı.

Cemal Hünal neden ifade vermeye gitmedi?
Uyuşturucu operasyonu kapsamında, Çağatay Ulusoy ve Gizem Karaca'nın yurt dışı yasakları kaldırılırken, Cemal Hünal hakkında, zorla mahkemeye getirilmesi kararı verildi. Cenal Hünal uyuşturucu operasyonunda karar çıktı.

Çağatay Ulusoy ile Gizem Karaca'nın yurt dışı yasağının kaldırıldığı Uyuşturucu operasyonu davasında, Cemal Hünal hakkında ise zorla mahkemeye getirilme kararı alındı. Issız Adam Cemal Hünal kayıplara karıştı mahkeme karar çıkarttı...
Cenk Eren, idrarında uyuşturucu madde çıktığı yönündeki karara itiraz etti ve “Uyuşturucu kullanmadım, idrarımda çıkan antidepresan” dedi. Çağatay Ulusoy ve Gizem Karaca’ya yurt dışı yasağı gelmişti o da kaldırıldı. Ancak Cemal Hünal mahkemeye zorla getirilecek.

Oyuncular Çağatay Ulusoy, Gizem Karaca, Yusuf Hasan Akgün ile Şarkıcı Cenk Eren’in de sanıkları arasında olduğu uyuşturucu davasının ikinci duruşması dün yapıldı. İstanbul 16. Ağır Ceza Mahkemesi’ndeki duruşmada ilk kez ifade veren şarkıcı Cenk Eren, “Hayatımda asla, hiçbir zaman uyuşturucu kullanmadım. Kimseye uyuşturucu temin etmedim. Ben o dönemde yoğun antidepresan kullanıyordum. Yüzeysel inceleme yapıldığı için bunlar çıkmış olabilir. Bu nedenle Adli Tıp Kurumu’nun raporunu kabul etmiyorum” diye konuştu.

Oyuncu Deniz Uğur ise tanık olarak dinlendi. Deniz Uğur, yönetmen Orçun Benli’nin nişanlısı olduğunu belirterek, “Çağatay Ulusoy nişanlımı aramıştı. ‘Balık getireceğiz, mangal yapacağız’ demişti. Ben geç olduğunu, balık getirmemesini, kendisinin gelmesini söyledim. Ben gerçek balık anladım. Getirmek için neden ısrar ettiğini anlamadım. O yüzden ne balığı olduğunu sordum. Akvaryum balığı deyince Çağatay’ın anlamsız esprilerine alışık olduğum için dalga geçtim” dedi. Mahkeme Başkanı Ekinci’nin “Uyuşturucu kullanıyor musun?” sorusuna ise Uğur, “Hayır. Kullanmadığım için de Çağatay’dan uyuşturucu istemem söz konusu değildir” yanıtını verdi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner187

banner196