Öne Çıkanlar İstanbul açlık görüldü güreş trafik kazası

Cem Yılmaz'a yeni rakiiip!

Cem Yılmaz2ın yeri mi sasılıyor. Can Kaya isimli gencin gösterileri oldukça beğenilince, Cem Yılmaz'ın tajtının sarsılacağı dedikoduları ayyuka çıktı.

Cem Yılmaz'a yeni rakiiip!
Başarılı komedyan Cem Yılmaz'ın tahtı sarsıldı. Cem Yılmaz'ın tahtını sarsan ise Can Kaya. Can Kaya'nın muhteşem komedi uyeteneği herkesi kendisine hayran bırakıyor
 
BKM Sahnesinde her pazar gösteri yapan, “stand up'ın yeni yüzü” olarak anılan Hasan Can Kaya Cem Yılmaz'ın tahtına aday. Hasan Can Kaya kendine has mizacıyla her pazar BKM Sahnesinde saat 20.00'da
 
Türkiye'nin en ünlü komedyeni Cem Yılmaz'ın tahtına aday geliyor. Stand up'ın yeni yüzü olan Hasan Can Kaya kısa zamanda adından sıkça söz ettirmeye başladı. Her Pazar BKM Sahnesinde gösteri yapan Hasan Can Kaya kendine has mizacıyla herkesi çok eğlendiriyor. Hasan Can Kaya şimdiden Cem Yılmaz'ın tahtına aday gösterildi. 
 
 
Daha önce aralarında “1 Erkek 1 Kadın”ın da bulunduğu pek çok projede yazarlık yapan Hasan Can Kaya, artık kendi hikayelerini anlatmaya başladı. Hasan Can Kaya, "Hep Zemin" adlı gösterisinde sokak yaşantısı, gerçekçilik, gözlem ve deneyim içeren esprileriyle kısa zamanda adından söz ettirdi.
Her Pazar, saat 20:00’de, BKM Mutfak Sahne’de, mizahıyla izleyicinin bilinç altına giriyor, ilişkileri sorgulatarak, gülmekten bitap düşürüyor. Tespitleriyle, algılardaki ezberi paramparça ediyor. Hasan Can Kaya hayatı kendine katık eden, kendine has mizahıyla, seyirciye kahkaha dolu bir gösteri vaadediyor.
20 TL olan gösterinin biletleri, Biletix ve BKM Mutfak gişesinde satışa sunuluyor.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner187

banner196