Öne Çıkanlar Nine İhbar Etti;Sözde Bölge Sorumlusu Öldürüldü; 1 milyon lira ödül  Sosyal Ben  BGD Cup Bilecik Leyla Zana

Çapkınlıkta çok çok çok acemi belli!

Sarp Apak ve Can Bonomo gecelerde gönüllerince eğlendiler sabahlara kadar mekanlarda çıkmayan ikiliden çarpıcı bir açıklama geldi. Sarp Apak aslında çapkınlıkta çok acemiymiş. aslında bize hiç inandırıcı gelmesede inandık hadi.. Sarp Apak'tan samimi açıklamalar geldi.

Çapkınlıkta çok çok çok acemi belli!
İsmi uyuşturucu davasında geçen Sarp Apak geçtiğimiz gece Nişantaşı'nda arkadaşlarıyla eğlendi. Sarp Apak, Can Bonomo ve kalabalık bir arkadaş grubuyla birlikte gecelerde takılan genç oyuncu neler anlattı neler..

Yakışıklı oyuncu, gündemi sarsan uyuşturucu operasyonu ile ilgili sorulara şu sözlerle cevap verdi: "Bu konu hakkında açıklama yapmam doğru olmaz. Adli mercide bulunan bir konu hakkında ayaküstü böyle konuşmamız yanlış olur. Açıklaması zor durum olan bu konularda, bana ailemin desteği sonuna kadar oldu.

Gazetecilerin, "Sizi uzun zamandır yalnız görmeye alıştık. Normalde sizi kız arkadaşlarınızla görüntülerdik" sözlerine Sarp Apak gülümseyerek, "Evet arkadaşlar. Bildiğiniz çapkınlıkta çok acemiyim. Ama bu aralar gerçekten kız arkadaşım yok" dedi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner187

banner196