Öne Çıkanlar Habib Korkmaz Kuş Serisi açlık İstanbul güreş

Cansu Dere Cem Yılmaz'ı tamamen sildiriyoooooor

Cansu Dere 7 senelik sevgilisini hayatından sildirecek. Ünlü model Cem Yılmaz ile olan tüm haberlerini fotoğraflarını Google'dan sildirmek için harekete geçti.

Cansu Dere Cem Yılmaz'ı tamamen sildiriyoooooor
Cansu Dere, Cem Yılmaz'ı hayatından tamamiyle siliyor. Güzel oyuncu, arama motoru Google'dan daha önceki sevgilisiyle isiminin anıldığı tüm haber ve fotoğrafları sildirme kararı aldı. Cansu Dere, daha önceki aşkı Cem Yılmaz'la yaşadığı tüm hatıraları silmek için düğmeye bastı.

Yaklaşık 7 sene doludizgin aşk yaşadığı taninmiş komedyeni en yakın arkadaşı Ahu Yağtu'ya kaptıran Dere'nin adı, Yılmaz ve Yağtu'nun boşanmasıyla yine daha önceki sevgilisiyle anılmaya başladı. Çiftin boşanmasına neden olarak gösterilen Cansu Dere, bu vaziyetten nihai derece rahatsız oldu. Cem Yılmaz'la isiminin yan yana gelmesinden bir türlü kurtulamayan güzel oyuncu, bu duruma bir nihai vermek için kolları sıvadı.

AVUKATINA TALİMAT VERDİ

Avukatına direktif veren Cansu Dere, arama motoru Google'dan Cem Yılmaz'la isiminin yan yana geçtiği tüm haber ve resimlerin silinmesini talep etti. Dedikodulara göre, güzel oyuncunun avukatı da Bilişim Suçları'na Dere'nin talebini iletti. Önümüzdeki günlerde Cansu Dere ile Cem Yılmaz'ın adı artık internette bile yan yana gelmeyecek.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner187

banner196