Öne Çıkanlar extacy hap Ayvalık Bozüyük TSOdan Gıda Yardımı Emrullah İşler Sakarya Üniversitesi (SAÜ

Cansu Ay Yapım'la anlaşamayınca yol vurdu kendini

Cem Yılmaz'ın kendisini aldatıp en yakın arkadaşıyla evlenmesinin ardından zor günler yaşayan Cansu Dere yine kendini yollara vurdu. Kara Para Yalan Aşk dizisinde başrol için düşünülen ama yerini Tuğba Büyüküstüne'e kaptıran Dere Fas'a gitti. Cem Yılmaz ile olan geçmişini de sildirecek.

Cansu Ay Yapım'la anlaşamayınca yol vurdu kendini
Ünlü manken ve oyuncu Cansu Dere Fas'a gitti. Kara Para Yalan Aşk dizisi için Ay Yapım'dan teklif aldığı ama rolunu tuba Büyüküstün'e kaptrdığı söylenmişti. Ay Yapım ile anlaşamayan güzel oyuncu kendini yollara vurdu ve soluğu Fas'ta aldı. Daha önce 20 ülkeyi gezen Dere, önce Kazablankaya ardından da Marakesh'i gezdi.

CEM YILMAZ İLE GEÇMİŞİNİ SİLDİRECEK

Son yaşanan olaylardan rahatsız olan Cansu Dere 7 yıl birlikte olduğu eski sevgilisi Cem Yılmaz ile olan geçmişini sildirmeye hazırlanıyor. Avukatı aracılığıyla harekete geçen Dere Google yetkilileri ile görüşmelere başladı. Google 'da yer alan haber ve fotoğrafın tamamını sildirmek isteyen Dere bundan sonra internet ortamında bulunmayacak.

CEM YILMAZ O'NUN İÇİN Mİ AYRILDI?

Cem Yılmaz ile birlikteyken en yakın arkadaşıyla ladtaılan Dere konulara açıklama yapmamıştı. AHu Yağtu'nun Yılmaz 'dan bebek beklediği anlaşılınca da düğün yapılmış ve çift 31 Ocak 2014 günü tek celse de boşanmıştı. Bunun üzerine Dere ile Yılmaz'ın yeniden konuşmaya başladığı ayrılığın nedeninin de bu olay olduğu konuşuldu ama açıklama yapılmadı.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner187

banner196