Öne Çıkanlar spor Bilecik ziyaret Bursaspor Futbol

Caner Cindoruk ile Ebru Özkan neden ayrıldı?

Aramızda Kalsın dizisinin yakışıklı oyuncusu Caner Cindoruk 5 yıllık aşkını Ebru Özkan'ı tek kalemde bitirdi. Ünlü oyuncu Hanımın Çiftliği dizisinde tanıdığı Özkan ile evlerini bile ayırdı. Daha önce Gökçe Bahadır ile yakınlaştığı söylenen Cindoruk iddialara bir açıklama yapmadı.

Caner Cindoruk ile Ebru Özkan neden ayrıldı?
Ünlü iki oyuncu Caner Cindoruk ile Ebru Özkan ayrılık kararı aldılar. Caner Cindoruk ile Ebru Özkan bir dargın bir barışık yaşadıkları ilişkilerinin sonunda bitirdiler. İşte Caner Cindoruk ile Ebru Özkan'ın ayrıldılar haberleri

Hanımın Çiftliği dizi setinde aşk yaşamaya başlayan Caner Cindoruk ve Ebru Özkan evlerini de birleştirmişti. Birlikte yaşayan Caner ve Ebru, beş yıllık ilişkilerine nokta koydu. Oyuncu çift dizide başlayan aşkı evde bitirdi! Caner Cindoruk Ebru Özkan haberi

Hanımın çiftliği dizisinde başlayan aşk yıllar sonra sona erdi. Caner Cindoruk ve Ebru Özkan'ın aldığı bu ayrılık karırı aslında hiçte sürpriz olmadı. Çift son zamanlarda bir dargın bir barışık yaşıyorlardı.

2009 yılında yer aldıkları aynı projede tanışan ve aşk yaşamaya başlayan iki ünlü isim yollarını ayırma kararı aldılar.

CİNDORUK VE ÖZKAN'DAN BEKLENEN AYRILIK KARARI

Kanal D’de 2009 yılında yayına başlayan “Hanımın Çiftliği” setinde tanışıp aşk yaşamaya başlayan Caner Cindoruk ve Ebru Özkan ayrıldılar. Son dönemde bir dargın bir barışık sürdürdükleri ilişkilerini tamamen bitiren çift birlikte yaşadıkları için evlerinide ayırdılar.İkili, evlerini de ayırdı. Cindoruk, ayrılık sorusuna “Evet, ayrıldığımız doğrudur. Evleri de ayırdık,” diye yanıt verdi.

Oyuncu, bir süre önce “Aramızda Kalsın”daki partneri Gökçe Bahadır ile aşk yaşadığı dedikodularıyla gündeme gelmiş, ancak ikili iddiayı yalanlamıştı. Caner Cindoruk ve Ebru Özkan, “Hanımın Çiftliği”nin ardından “Pandaların Hikâyesi” adlı tiyatro oyununda birlikte rol almıştı.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner187

banner196