Öne Çıkanlar spor Bilecik ziyaret Bursaspor Futbol

Caner Cindoruk- Ebru Özkan neden ayrıldı?

Hanımın Çiftliği dizisinde tanışıp aşk yaşamaya başlayan Ebru Özkan ile Caner Cindoruk aşkı bitti, evler bile ayrıldı. 5 yıldır dolu dizgin devam eden aşk bitti. Aramızda Kalsın dizisinin yakışıklı Civan'ı Caner Cindoruk aynı dizide ki rol arkadaşı Gökçe Bahadır ile aşk mı yaşıyor?

Caner Cindoruk- Ebru Özkan neden ayrıldı?
Uzun süredir aşk yaşayan ve Hanımız Çiftliği dizisiyle tanışan Caner Cindoruk ve Ebru Özkan yollarını ayırdı. Aşk yaşamaya başladıktan sonra evlerini de birleştiren Caner Cindoruk ve Ebru Özkan, evlerini de ayırdı. Caner Cindoruk ile Ebru Özkan aşkı bitti

Hanımın çiftliği dizisinde başlayan aşk yıllar sonra sona erdi. Caner Cindoruk ve Ebru Özkan'ın aldığı bu ayrılık karırı aslında hiçte sürpriz olmadı. Çift son zamanlarda bir dargın bir barışık yaşıyorlardı.

2009 yılında yer aldıkları aynı projede tanışan ve aşk yaşamaya başlayan iki ünlü isim yollarını ayırma kararı aldılar.

CİNDORUK VE ÖZKAN'DAN BEKLENEN AYRILIK KARARI

Kanal D’de 2009 yılında yayına başlayan “Hanımın Çiftliği” setinde tanışıp aşk yaşamaya başlayan Caner Cindoruk ve Ebru Özkan ayrıldılar. Son dönemde bir dargın bir barışık sürdürdükleri ilişkilerini tamamen bitiren çift birlikte yaşadıkları için evlerinide ayırdılar.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner187

banner196