Öne Çıkanlar Şükran Ovalı alıveriş merkezi Extrem ve Doğa Sporları modern tıp Nine İhbar Etti;Sözde Bölge Sorumlusu Öldürüldü; 1 milyon lira ödül

Caner Cindoruk - Ebru Özkan aşkı neden bitti?

Aramızda Kalsın dizisinin yakışıklı Civan'ı Caner cindoruk, 5 yıl önce Hanımın Çiftliği dizisinde tanışıp aşk yaşamaya başladığı Ebru Özkan'dan ayrıldı. İkilinin Gökçe Bahadır ile Caner Cindoruk'un yakınlaşması yüzünden mı ayrıldı? İddialar ne kadar doğru?

Caner Cindoruk - Ebru Özkan aşkı neden bitti?
Caner cindoruk ile Ebru Özkan ayrıldı. Gökçe Bahadır ile aşk yaşadığı iddia edilen Caner Cindoruk iddialara cevap vermedi. Gökçe ile Caner aramızda Kalsın dizisind başrol oynuyorlar.


Caner Cindoruk ve Ebru Özkan'ın beş yıl önce "Hanımın Çiftliği" dizisinin setinde başlayan aşkları sona erdi. Uzun süredir beraber yaşayan çift, haneleri de ayırdı. 2009 yılında Kanal D'de yayına başlayan "Hanımın Çiftliği" dizisinde tanışıp aşk yaşamaya başlayan taninmiş oyuncular Caner Cindoruk ve Ebru Özkan'ın yolları ayrıldı. Çift, son zamanda bir dargın bir barışık sürdürdükleri ilişkilerini tamamiyle son verdi.

İkili, hanelerini de ayırdı

Cindoruk, ayrılık sorusuna "Evet, ayrıldığımız doğrudur. Haneleri de ayırdık" diye cevap verdi. Oyuncu, bir müddet önce "Aramızda Kalsın" dizisindeki partneri Gökçe Bahadır'la aşk yaşadığı dedikodularıyla gündeme gelmiş, ancak ikili iddiayı yalanlamıştı. Caner Cindoruk ve Ebru Özkan, "Hanımın Çiftliği" dizisinin ardından "Pandaların Hikâyesi" adlı tiyatro oyununda beraber rol almıştı.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner187

banner196