Öne Çıkanlar İstanbul güreş görüldü açlık trafik kazası

Can Ateş'ten Meryem'e bebek açıklaması

Muhteşem Yüzyı dizisinde Hürrem Sultan karakterini canlandıran Meryem Uzerli Can ateş ile ilişki yaşamıştı. Uzerli'nin Almanya'ya dönmesinin ardından ise ikili ayrılmış daha sonra UZerli hamile olduğunu açıklamıştı. İlişkisine sahip çıkmayan ve bebeği istemeyen Ateş'in şimdilerde aklı başına geldi. Bebeği kabullenen Ateş ilerleyen günlerde ne ya

Can Ateş'ten Meryem'e bebek açıklaması
Muhteşem Yüzyıl'ın Hürrem'i Meryem Uzerli zor günlerini alttı. Bebeğinin babası Can Ateş bebeğinin yanında olacağını açıklamıştı.

'Muhteşem Yüzyıl'ın eski 'Hürrem'i Meryem Uzerli, Mayıs 2013'te diziyi bırakıp doğup büyüdüğü Berlin'e dönmüştü. 1.5 yıllık aşkı Can Ateş'den de ayrılmıştı. Can Ateş hamile sevgilisi Meryem Uzerli'ye 'Bebeği istemiyorum' demişti.

Meryem Uzerli'nin kızı 1 hafta sonra doğacak. Bu konuda hiç konuşmayan Can Ateş 'Kızınıza sahip çıkacak mısınız?' sorusuna ilk kez cevap verdi.

'O BENİM EVLADIM'

Can Ateş 'Sadece bebeği nüfusuma kaydettirmem konusunda değil, aynı zamanda tüm yaşamı boyunca maddi-manevi yanında olacağım. Olamadığım zamanlarda babalık görevlerimi büyük bir özen ve sevgi ile yerie getireceğim. Kızımı asla yalnız bırakmam. Annesiyle ayrılmış olsak da o benim evladım' dedi.
Bu arada Can Ateş, Mina Somer ile aşk yaşadığı iddiasını da yalanladı.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner187

banner196